Meghan Markle jako vystřižená z filmu Pretty Woman

Zahraniční 24. května 2022 | 17:09 — Pavla Krejčí
Vévodkyně ze Sussexu ukázala, že se i ona umí obléknout stylově. Na manželově zápase v pólu vypadala jako Vivian z filmu Pretty Woman.
Meghan Markle překvapila svým oblečením / Depositphotos

Americká herečka má s filmovou rolí Julie Roberts podobný osud. Kalifornská dívka zažila novodobou pohádku - z malé hvězdy se proměnila v královskou nevěstu, které u nohou leží samotný princ. Meghan Markle tuto skutečnost dotáhla do výšin. Oblékla se do elegantní halenky a volných kraťasů, přičemž vypadala jako by právě vyšla z romantického filmu Pretty Woman.

Meghan Markle vyrazila na nedělní zápas, aby podpořila svého manžela, prince Harryho, v Santa Barbara Polo & Racquet Clubu. Její oblečení připomínalo ikonický moment Julie Robertsové, která rovněž vyrazila v puntíkaté soupravě na zápas póla.

Černá tečkovaná blůza s kravatou a splývavé bílé šortky Khaite doplněné páskem od stejné značky vytvořily jedinečný a elegantní look, který se skvěle hodil pro tuto příležitost. Velký černý klobouk a červená rtěnka znásobily efekt a vévodkyně se rázem stala jednou z nejlépe oblečených dam. Tematický vzhled spojila s černými podpatky od Aquazurra a nezbytnými slunečními brýlemi.

Úspěch nezaznamenala pouze Markle, ale i tým prince Harryho, Los Padres, který si odvezl trofej Lisle Nixon Memorial. Princ Harry byl velkým milovníkem póla již od mládí, s bratrem princem Williamem se často společně účastnili mnoha zápasů.

Meghan Markle překvapila výběrem outfitu z mnoha důvodů. Zásadně se odklonila od svého neformálnějšího oblečení, v němž byla na většině zápasů prince Harryho spatřena.

Puntíkatý outfit však připomíná i jiný okamžik. Princezna Diana oblékla černobílé puntíkované šaty, když princi Charlesovi v roce 1987 předávala trofej v pólu. Meghan onen moment zopakovala. 19. května se s manželem podělila o veřejný polibek, když týmu prince předávala vítěznou trofej.

Další módní senzace nastane příští týden. Princ Harry s rodinou přijede do Velké Británie na platinové oslavy královnina jubilea. Nejen Meghan Markle, ale i spousta dalších dam se bude předhánět v tom, kdo upoutá větší pozornost svým oblečením. Psali jsme také: Londýnská premiéra filmu Top Gun: Maverick. Kate a William zazářili ve večerních róbách.

Autorský článek, další zdroj: glamour.com.

Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Navzdory koronaviru. Otevření čínských hranic bude mít dopad na celý svět, obávají se experti

Navzdory koronaviru. Otevření čínských hranic bude mít...

Zimní turistika - co si vzít s sebou na zasněženou stezku?

Vydejte se za krásami Třeboňska a ochutnejte místní kuchyni

Luxusní vánoční dárek cestovatelům. Zájem o něj je...

Začíná poslední adventní víkend a Češi berou Polsko...

Lyžování od úsvitu po soumrak