Filmový Aquaman si našel novou lásku. Je jí mexická kráska

Zahraniční 24. května 2022 | 11:11 — Pavla Krejčí
Jasona Momoa své fanynky moc nepotěšil. Ani si ještě pořádně neužily, že byl po dvacetiletém svazku konečně volný a nedávno se objevily informace, že již několik měsíců randí s herečkou mexického původu.
Další 1 fotografie v galerii
Jason Momoa / Depositphotos

Nic neotřáslo společností jako rozchod tohoto hvězdného páru. Jason Momoa a jeho o dvanáct let starší manželka Lisa Bonet už nějakou dobu netvoří pár. Idylický vztah se rozpadl po více jak sedmnácti letech. V lednu oficiálně na sociálních sítích oznámili, že jejich manželství skončilo a každý z nich se chce vydat jiným směrem. Přesto mezi nimi nadále přetrvávají přátelské vztahy. Společně vychovávají dceru Lolu (14) a syna Nakoa-Wolfa (13), a přestože jejich životy už nejsou spojené, chtějí jim být stále dobrými rodiči.

„Všichni jsme pocítili tlak a změny těchto transformačních časů... Revoluce se rozvíjí a naše rodina není výjimkou... a rosteme z probíhajících seismických posunů. A tak sdílíme zprávu o naší rodině, že naše manželství skončilo. Sdílíme to ne proto, že bychom si mysleli, že to stojí za zprávy, ale abychom to mohli v průběhu našeho života činit důstojně a poctivě. Láska mezi námi pokračuje a vyvíjí se způsobem, který si přeje být poznán a prožíván. Osvobozujeme se navzájem, abychom byli tím, kým se učíme stát... Naše neochvějná oddanost tomuto posvátnému životu a našim dětem. Učíme naše děti, co je možné. Žijme modlitbou, ať zvítězí láska.“

Netrvalo dlouho a vyrojily se spekulace, že randí s herečkou Kate Beckinsale. Byl spatřen, jak jí galantně půjčuje sako na březnové afterparty Vanity Fair. Jakékoliv soukromé vazby však popřel.

„Bylo to šílené. Všichni říkali: Chodíš s ní?" Ne, ne, bylo to rytířství, ta žena byla prochladlá,“ řekl Momoa. „Je velmi milá, i já jsem se choval velmi mile, byl jsem jen gentleman... Teď svůj kabát už nikomu nedám."

Nedávno však bylo potvrzeno, že se vídá s mexickou kráskou Eizou González. Podle všeho v ní Momoa našel spřízněnou duši. Rozumí si v mnoha ohledech a dle slov jejich známého sdílejí stejného ducha. Prý se setkali prostřednictvím práce a zprvu byl jejich vztah pouze přátelský.

„Právě teď to není příliš vážné a oba jen čekají, kam bude jejich vztah spět," řekl zdroj blízký páru. „Tráví spolu čas kdykoliv mohou a mezi jejich dvěma nabitými programy to dobře funguje."

Momoa si po nedávném rozchodu nechává zadní vrátka otevřená a věcem nechává volný průběh. „Není to tak, že by to nebral vážně, ale kvůli dětem se do ničeho rychle nehrne. Lisu hodně miloval a stále je tam hodně vzájemného respektu."

Eiza González se proslavila především v roli Loly Valente v mexické hudební telenovele Lola. Objevila se rovněž ve filmech Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw, Godzilla vs. Kong nebo Baby driver.

Psali jsme také: Johnny Depp se během svědectví ani jednou nepodíval na Amber Heard. Heard byla otázána, jestli ví, proč tomu tak je.

Autorský článek, další zdroj: people.com.

Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Velryby mají neuvěřitelné schopnosti. Vědci zjistili, že slyší až na vzdálenost osmi kilometrů

Vánočním věncům letos nebude vévodit jehličí, ale...

Tipy, jak pěstovat vánoční kaktus, aby vám kvetl jako divý...

Péče o pokojovky v zimě: Pozor na průvan, suchý vzduch,...

Umělecká fotografie je na vzestupu navzdory snadné dostupnosti...

Nekvete vám orchidej? Připravte si zálivku ze dvou...

Průvodce půjčováním nářadí: vaše cesta k efektivním...