Kdo bude příštím Jamesem Bondem? Zaznívají jména jako Regé-Jean Page, Henry Golding či Sam Heughan

Seriály & Filmy 21. května 2022 | 14:21 — Pavla Krejčí
Poté, co Daniel Craig pověsil smoking na věšák, se vedou spekulace o tom, kdo ztvární příštího agenta 007. Kteří herci, oplývající sex-appelem, jsou mezi horkými favority?
Další 2 fotografie v galerii
Sam Heughan / Depositphotos

Ve filmovém světě zavládlo nemalé napětí, ale zároveň i vzrušení. Poslední představitel Jamese Bonda, Daniel Craig, po pátém díle opustil svou roli sexy agenta. Nastává tak otázka, kdo se zhostí této role po něm. Nepochybně to musí být charismatický a přitažlivý muž, po němž zavzdychá nejedna žena. Vždyť postava Jamese Bonda, popíjející ikonické maritini, je synonymem idolu.

Regé-Jean Page

Jedním z horlivě probíraných kandidátů je herec Regé-Jean Page. Věhlasný obdiv získal především po uvedení první série Bridgertonovi, kde ztvárnil roli přitažlivého vévody Hastingse. Nejedno ženské oko by nepochybně bylo potěšeno. Navíc by to bylo také poprvé, co by agenta ztvárnil představitel tmavší pleti. Regé-Jean Page vyrostl v Anglii, proto by mu rozhodně nechyběl onen symbolický britský šarm.

Henry Golding

Britsko-malajsijský herec uhranul především ve filmu Šíleně bohatí Asiati. Dozajista by nebyl vůbec špatnou volbou. Vůbec není těžké představit si ho při akčním scénách, ale i v těch postelových.

Lashana Lynchová

Herečka v posledním bondovském filmu Není čas zemřít přijala Bondovo kódové jméno 007, když musel odejít do exilu. Mnoho hlasů se nevyjadřuje kladně k její možné roli, ale jiní si nechávají vrátka otevřená.

Jacob Elordi

Elordi na sebe upozornil ve filmové sérii Stánek s polibky. Největší pozornost však strhnul v seriálu Euforie, kde předvedl mistrovský výkon v roli Natea Jacobse. Teprve pětadvacetiletý herec by určitě mohl nabídnout slibný výkon.

Sam Heughan

Skotský herec s nádherným přízvukem si již jednu roli špióna střihl ve filmu Špión, který mi dal kopačky. Nedávno se otevřeně vyjádřil, že by se role Bonda vůbec nebál, jelikož má na to ten správný věk.

Mezi dalšími jmény zaznívají Tom Hardy, Lucien Laviscount, Richard Madden, Tom Hiddleston, James Norton, Henry Cavill, Jamie Dornan a mnoho dalších. Ačkoliv se nabízí nespočet žhavých kandidátů, bude ještě chvíli trvat, než bude nový nástupce jmenován. Není to jen o obsazení role, ale také o tom, kam se bude nový Bond směřovat.

Psali jsme také: Krásní, ale nedostupní. Luke Evans, Matt Bomer a další slavní, kteří dávají přednost mužům

Autorský článek

Témata: James Bond, filmy
Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Bouřky mohou být nebezpečné. Proč byste měli vynechat sprchování a mytí nádobí během bouřky?

Jaké jsou výhody běhu? Fakta a mýty o tomto sportu

Co můžete očekávat, když přivedete dítě do domácnosti se...

Jak správně prát tenisky v pračce, aby se nezničily ani boty...

Jedlá soda je dostupný a účinný pomocník v péči o psa či...

Jak jednoduše vyrobit trendy paletový nábytek na zahradu i do...

Nový trend vtrhl do českých měst, střešní včelaření je...