Kate Middleton předala cenu za design na počest královny Alžběty. Vypadala jako vždy nádherně

Zahraniční 08. května 2022 | 10:25 Pavla Krejčí
Kate Middleton je sama o sobě módní ikonou. To znovu dokázala, když zaujala důležitou roli na předávní cen v Design Muzeu v Londýně a předvedla se v elegantních zelených šatech.
Kate je módní ikonou. / Depositphotos

Vévodkyně z Cambridge znovu potvrdila, že patří mezi významné osobnosti britské módy, když jménem královny Alžběty předávala cenu v Design Museum v Londýně. Kate ocenila Saula Nashe, nejnovějšího držitele Ceny královny Alžběty II. za britský design. Tato cena byla vytvořena před pěti lety, jejímž cílem je oceňovat zásluhy za kulturní a obchodní přínos v oblasti módního průmyslu během vlády královny Alžběty.

Saul Nash působí jako designér. Je uznáván především za svůj inovativní přístup k designu. Podílí se na vývoji nových materiálů, a zároveň přináší inovace v propojování různých typů návrhů.

První cena byla předána návrháři Richardu Quinnovi v roce 2018, když královna poprvé navštívila London Fashion Week. V roce 2019 výherce vyhlásila Camilla, vévodkyně z Cornwallu, v roce 2020 se zúčastnila princezna Anne a v roce 2021 se této povinnosti ujala Sophie, hraběnka z Wessexu.

Kate si na významnou akci oblékla smaragdově zelené šaty s oblázkovou texturou, které doplnila páskem od britsko-kanadské návrhářky Edeline Lee. Midi šaty měly vysoký nařasený výstřih, zavazování na loktech a dvě zlaté přezky spínající pas. Jejich cena převyšuje 780 liber. Šaty obohatila doplňky v podobě zlatých náušnic od Nadine Ireny, které měla na sobě během letošního turné po Karibiku. Semišové lodičky od Emmy London pak barevně ladily k šatům. Kate znovu dokazuje, že je nejen budoucí královnou Spojeného království, ale také královnou módy.

Vévodkyně se rovněž setkala s představiteli organizace British Fashion Council Foundation, která finanče podporuje nadějné mladé umělce a dává jim příležitosti k mentoringu.

Psali jsme také: Princ William v den 11. výročí svatby s Kate Middleton sdílel důležitou zprávu

Zdroje: people.com, dailymail.co.ukpagesix.com

Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Soudní taškařice získává nové rozměry. Amber Heard byla diagnostikována s kontroverzní poruchou osobnosti vyžadující pozornost

Seznamte se s medvědím česnekem a poznejte sami, v čem...

Dopřejte okurkám zálivku z mléka. Dosáhnete tak maximální...

Jak se nadobro zbavit slimáků přírodní cestou. Vsaďte na...

Pěstujte cukety jako to dělají v Itálii. V létě pak doslova...

Zahrádkářský kalendář: Co v květnu vysadit a na jaké...

Vyrobte si jednoduše tvářenku z přírodních surovin

Zavřít reklamu