Princ William v den 11. výročí svatby s Kate Middleton sdílel důležitou zprávu

Zahraniční 05. května 2022 | 12:20 — Pavla Krejčí
Kate a William zažili novodobou pohádku. Od lásky na vysoké škole dospěli ke třem dětem, které jim dělají radost. V den jejich 11. výročí svatby William sdílel zprávu, která se zaobírala závažnou situací, která postihla Austrálii.
Den svatby prince Williama a Kate Middleton. Pár mává z balkonu Buckinghamského paláce. / Depostiphotos

Kate Middleton  a  princ William v pátek oslavili 11. výročí svatby. Na počest jejich svazku sdílel twitterový profil Westminsterského opatství příspěvek s gratulací ke krásnému výročí. Vévoda a vévodkyně z Cambridge zde 29. dubna 2011 uzavřeli manželství.

"Přejeme vévodovi a vévodkyni z Cambridge velmi šťastné výročí svatby!" napsalo Abbey na svou stránku spolu s fotografií páru. "Jejich královská veličenstva se vzala v opatství #tento den v roce 2011."

I po 11 letech manželství jejich láska stále kvete. Na veřejnosti působí jako dokonalý pár a v jejich tvářích se zračí stejné zamilování a respekt jako před lety.

Potkali se na skotské univerzitě St. Andrews a zprvu byli pouze spolubydlícími. Láska se mezi nimi vyvíjela postupně. Jejich milostný vztah však nebyl jenom růžový. Několikrát se rozešli a zdálo se, že krásnému páru odzvonilo, avšak osud tomu chtěl jinak. Jejich následná svatba byla nejsledovanější a nejprobíranější události roku 2011. Nyní jsou rodiči tří královských dětí prince George (8), princezny Charlotte (6) a prince Louise (4).

Královský pár si však letos své výročí na sociálních sítích nepřipomněl. Oficiální účet královské rodiny však tuto příležitost oslavil právě retweetováním příspěvku Westminsterského opatství. 10. výročí minulý rok oslavili vydáním nových portrétů a videa, které dalo nahlédnout do jejich rodinného života s jejich dětmi.

Prince William, vévoda z Cambridge, se v pátek soustředil především na svou královskou práci. Austrálii postihly ničivé záplavy. Na Twitteru sdílel fotografii, kde se účastní videohovoru.

"Naprostý rozsah a dlouhodobé dopady záplav v Austrálii na postižené jsou zničující. Rychlost ničení způsobila, že tisíce lidí zůstaly bez domovů, podniků a příjmu," řekl William. "Obyvatelé a pohotovostní pracovníci pokračují ve spolupráci na obnově zničených čtvrtí a zotavení z této přírodní katastrofy."

Princ William je rozhodnut zvýšit povědomí o situaci a ujistil účastníky hovoru, že nechce, aby se cítili opomenuti.

Psali jsme také: Princ Harry o prvorozeném synovi Archiem: Je stejně drzý jako já

Zdroje: people.com, jnews.ukgeo.tv

Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Vědci nedávno zjistili, že všechny banány obsahují radioaktivní izotopy

Jak správně uskladnit hlávky zelí, aby neoschly a uchovaly si...

Vyrobit si přírodní podzimní dušičkovou výzdobu na hrob...

Jak povzbudit k životu usychající vřes. Stačí dvě lžíce...

Nevhodné stanoviště, malá jáma, chybějící opora a další...

Jak využít spadané listí na zahradě. Vyrobte si z něj...

Chraňte v říjnu jabloně před škůdci a chorobami. Postřik...

Zavřít reklamu