Jako moderní princezna: Kate Middleton znovu oblékla bílé šaty

Zahraniční 28. dubna 2022 | 07:21 — Pavla Krejčí
Pokud bychom hledali módní ikonu v královské rodině, netrvalo by to dlouho. Kate Middleton uchvacuje svým vkusem celý svět. Na vzpomínkovou bohoslužbu Anzac Day oblékla bílé kabátové šaty, ve kterých vypadala jako princezna vystřižená z moderní doby.
Vevédkyně z Cambridge neváhá obléknout jedny šaty víckrát / Depositphotos

25. dubna se v Londýně konala vzpomínková bohoslužba Anzac Day ve Westminsterském opatství. Kate Middleton vystoupila společně s manželem princem Williamem. Pro tuto událost zvolila model, který působil vskutku královsky. Její outfit je kombinací nových a starých kousků.

Kate působila jako moderní princezna

Oblékla bílé kabátové šaty od Alexandea McQueena, černé lodičky a doplnila je slušivým kloboukem z dílny Jane Taylorové. Outfit doladila tematicky speciálním vlčím mákem, který podporuje RSA (New Zealand Returned and Services Association), jehož patronkou je královna. Kate působila slavnostně a zároveň uctivě k této události. Vypadala jako moderní princezna.

Elegance se kloubí se skromností

Kate se nedá upřít elegance, ale ani určitá míra skromnosti. Neváhá totiž obléknout jedny šaty víckrát. Bílé šaty na sobě měla poprvé na křtu princezny Charlotte. O rok později si je oblékla na Trooping the Color, poté je měla potřetí na sobě v roce 2017 během návštěvy Belgie na ceremonii u příležitosti stého výročí bitvy u Passchendaele.

 

 

Anzac Day je v Austrálii a na Novém Zélandu národním dnem památky, který připomíná ty, kteří sloužili a zemřeli během války. Odehrává se v den výročí první světové války v Gallipoli. V Londýně oficiálně slaví od roku 1916, kdy se král Jiří V. a královna Marie zúčastnili první bohoslužby ve Westminsterském opatství.

Psali jsme také: Princ Harry o prvorozeném synovi Archiem: Je stejně drzý jako já

Zdroje: elle.com, marieclaire.co.uk, newsweek.com

Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Velikonoce Honzy Čenského: Pohádková princ nejen zpíval, ale i zachraňoval

Levné letenky přímo ve vašem telefonu? Jistě!

Vodní sporty, které stojí za to vyzkoušet

Jak připravit dokonalý velikonoční mazanec? Osvědčený...

Jak správně uskladnit hlávky zelí, aby neoschly a uchovaly si...

Vyrobit si přírodní podzimní dušičkovou výzdobu na hrob...

Jak povzbudit k životu usychající vřes. Stačí dvě lžíce...