Britney Spears volal Ježíš a ona to pak na Instagramu vytmavila Justinu Timberlakeovi i svojí matce

Zahraniční 30. března 2022 | 06:28 — Mirka Malá
Britney Spears na Instagramu kritizovala svého bývalého přítele Justina Timberlakea, matku Lynne a sestru Jamie Lynn. Příspěvek ale později smazala. Nejspíš proto, že do příspěvku napsala, že jí volal Ježíš.
Další 1 fotografie v galerii
Slavná zpěvačka se nemůže zbavit křivd z minulosti / Depositphotos

Čtyřicetiletá hvězda napsala svým fanouškům, že jí včera večer volal Ježíš a mluvil o těch, kdo ji v posledních dvou desetiletích zradili. V příspěvku napsala, že jí Ježíš řekl: "Milé dítě... tvá máma vydala knihu přesně ve chvíli, kdy jsi ji nejvíc potřebovala...všechno PRO CO??? SLÁVU a POZORNOST!!!!"

Britney se tak odkazovala na monografii své matky z roku 2008 "Through the Storm: A Real Story of Fame and Family in a Tabloid World", která byla zveřejněna rok poté, co se Britney zhroutila po rozchodu s Kevinem Federlinem, píše Daily Mail.

Odskákal to i Timberlake

Britney díky Ježíšovi nevynechala ani nejmenovaného expartnera, ale zjevně narážela na činy Justina Timberlakea z roku 2002, kdy vydal své první album "Justified". "Tvůj ex udělal to samé... chlubil se svým prvním albem s tvým jménem a tvrdil, že jsi ho pošpinila!!!!" napsala zpěvačka v podivném příspěvku.

Britney a Justin se rozešli náhle a brzy se objevily fámy, že ho podvedla. Jeho kariéra pak stoupala vzhůru a Timberlake všude vyprávěl, že mu Britney zlomila srdce. V hudebním videu k jeho hitu "Cry Me A River" z roku 2002 dokonce použil herečku podobnou Britney. Té byla dávána vina za jejich rozchod.

Spears nenechala nit suchou ani na své sestře Jamie Lynn, ale to je už dlouhodobý souboj.

Každopádně v únoru se Justin Britney veřejně omluvil, 19 let poté, co ji veřejně obvinil z jejich rozchodu a použil zlomené srdce k propagaci své hudby. Omluvil se také Janet Jackson za to, že jí během společného vystoupení na Super Bowlu v roce 2004 strhl  kostým a odhalil její ňadro, což byla tehdy podle všeho nehoda, zpěvačka za to ale v médiích byla velmi kritizována. Také čtěte: Co se ukrývalo v dárkových taškách pro letošní účastníky Oscarů? Celková hodnota dárků překročila 3 miliony korun.

Zdroj: Daily MailNewsweek.

Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Last minute Turecko s cestovní kanceláří TUI aneb Prožijte dovolenou snů

Last minute Turecko s cestovní kanceláří TUI aneb Prožijte...

Dlouhá cesta může být pro dítě utrpením, nová auta ale...

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu...

Balení bez námahy – módní tipy pro chytré a stylové...

Noční vlaky zažívají v Evropě renesanci: Tipy, kam můžete...

Kam na první letošní lyžování? Na rakouském ledovci...