Co se ukrývalo v dárkových taškách pro letošní účastníky Oscarů? Celková hodnota dárků překročila 3 miliony korun

Seriály & Filmy 29. března 2022 | 09:31 Mirka Malá
Nestačí, že jste slavní a bohatí. Když jste ale nominovaní na Oscary, znamená to automaticky, že si ještě odnesete domů dárkovou tašku plnou různých exkluzivních věcí.
Oscarové dárkové tašky jsou plné exkluzivních produktů a voucherů / Depositphotos

Nominovaní na letošním předávání Oscarů dostali skutečně krásnou dárkovou tašku. Její hodnota se blíží 3,25 milionu korun a je v ní celkem na padesát luxusních položek.

Jaké dárky si celebrity budou užívat

Co všechno se ve třímilionové dárkové tašce letos objevilo? Tak například pořádné botoxové ošetření v hodnotě více než 7 500 liber a také luxusní dovolená v kalifornských lázních v hodnotě více než 11 000 liber, píše The Sun.

Stavební služby při renovaci luxusních sídel v hodnotě téměř 20 000 liber se určitě budou každé celebritě hodit. Vždyť udržovat všechny ty obrovské baráky něco stojí. A komu nebude stačit lenošení v kalifornských lázních, našel v oscarové dárkové tašce ještě luxusní pobyt na tři noci ve skotském zámku za 38 000 liber.

Samozřejmě, že v dárkových taškách nejsou jenom vouchery, ale také konkrétní produkty od sponzorů. Proto jsou také oscarové tašky tak těžké. Ti, kteří nebydlí v USA, dokonce žádají, aby jim byly zaslány kurýrem domů, ačkoli tato služba je poskytována pouze elitě. Což platí například pro britské herečky Olivii Colman a Judy Dench.

Hollywood se zkrátka má rád. I přes veškeré peníze, které filmové hvězdy vydělávají, se všichni každoročně těší, co že to zdarma dostanou v oscarových taškách. Také čtěte: Halina Pawlowská oslavila sedmašedesátiny. Se svým otcem si vždy připíjela na stodvacátiny.

Zdroj: The Sun, Eonline.

Související články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Vědci objevili v hlubinách oceánu podivný útvar. Tři tisíce metrů pod hladinou oceánu na dně podmořského jezera

Seznamte se s medvědím česnekem a poznejte sami, v čem...

Dopřejte okurkám zálivku z mléka. Dosáhnete tak maximální...

Jak se nadobro zbavit slimáků přírodní cestou. Vsaďte na...

Pěstujte cukety jako to dělají v Itálii. V létě pak doslova...

Zahrádkářský kalendář: Co v květnu vysadit a na jaké...

Vyrobte si jednoduše tvářenku z přírodních surovin

Zavřít reklamu