Zpěvák Pavel Callta má duet s Lucií Bílou i novou desku

České 16. února 2022 | 16:33 Mirka Malá
Zpěvák Pavel Callta vydává nové album s názvem Můžeš se mnou počítat. A je na něm i singl s Lucií Bílou, ke kterému dokonce společně natočili videoklip.
Další 1 fotografie v galerii
Oblíbený zpěvák se dal dohromady s Lucií Bílou / Warner Music

Zajímavostí je, že Callta natáčel většinu nových songů mimo Českou republiku. "Album vznikalo převážně v Paříži, kde jsem se minulý rok nechával hodně inspirovat. Je to pro mě srdcová deska plná emocí, ale najdete tam i pohodové songy, jako je třeba Věk je jenom číslo,“ říká zpěvák.

Hitem bude duet s Bílou

Pilotním singlem k albu je samozřejmě duet s naší nejoblíbenější zpěvačkou nazvaný Život je jen tvůj. "Duet s Lucií Bílou vypráví o dívce, která ztratila smysl života, ale jelikož věřím na happy endy, nakonec svůj životní smysl přeci jen našla,“ popsal Callta svůj nový hit.

Ve videoklipu Život je jen tvůj oba zpěváci vystupují jako strážní andělé, kteří pomáhají hlavní postavě klipu uvězněné ve světě virtuální reality. Ta si ale postupně uvědomuje, že jí virtuální svět rozhodně nestačí. Hlavní role v klipu se ujala oblíbená herečka Denisa Nesvačilová.

Tři z písní na albu už v posledním roce Pavel Callta vydal společně s videoklipy. A to konkrétně singly Lásko, Můžeš se mnou počítat a úspěšnou vánoční píseň Tvůj song vánoční. Zmiňovanou skladbu Můžeš se mnou počítat zde naleznete navíc jako bonus i ve zcela nové akustické podobě. „Vzhledem k tomu, jak a kde album vznikalo, se booklet skládá převážně z fotek z Paříže. Doufám, že se vám album bude dobře poslouchat,“ dodává na závěr Pavel Callta. Dále čtěte: Před deseti lety zemřela zpěvačka Whitney Houston. Co se stalo během hororového víkendu?

Zdroj: Warner Music.

Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Jsou jeho filmové dny sečteny? Brad Pitt se zamýšlí nad svou kariérou

Dopřejte si bohatou úrodu sladkých melounů. Potřebují...

Jak dosáhnout rekordní úrody a velikosti brambor? Stačí ve...

Borůvky na zahradu i terasu. Klíčový je výběr správné...

Pěstujte hortenzie jako profesionál. Odmění se vám bohatou...

Pohnojte v červnu cibule tradičním hnojivem obsahujícím...

Vyzrajte na plevel chytře: Použijte vroucí vodu nebo směs z...

Zavřít reklamu