Lucie Bílá snad zastavila čas. Zpěvačka jen kvete a omládla i duševně

České 30. května 2020 | 13:50 — Anna Novotná
Přestože je to už čtyři roky, kdy Lucie Bílá slavila své padesátiny, nikdo by jí takový věk momentálně vůbec nehádal! Zlatá slavice totiž zázračně omládla. Ovšem ne jen pro jeden den, večer nebo díky vrstvě makeupu. Tak nějak celkově. A my známe ten důvod a tajný recept.
Dalších 18 fotografií v galerii
Lucie Bílá doslova září štěstím / Facebook L. Bílé

Kdo říká, že ženě neprospěje mladší partner, asi to nikdy nezkusil. Právě Lucie Bílá je toho důkazem. Nejenom, že skvěle vypadá a dalo by se říct - bez urážky, že snad lépe než před pěti či deseti lety, ke všemu omládla i duševně.

Lucie Bílá se stále směje, dříve byla zamlklejší

"S Luckou je teď velká legrace. Dřív byla spíš taková zamlklejší, vážnější, zamyšlená. Teď, co je s Radkem, se pořád směje, a tak, jak to prezentuje na sociálních sítích, tak je to i ve skutečnosti. Je vážně šťastná, moc jí to sluší a vztah s mladším chlapem jí prostě prospěl," svěřila se jedna z kamarádek z jejích rodných Otvovic.

Lucie Bílá dává svému partnerovi mnohokrát jasně najevo: S tebou mě baví svět! A je to tak. Právě nabušený Filipi je pro zpěvačkou druhou mízou. Vlil jí novou krev do žil a Zlatá slavice, která má už dospělého syna, má teď energii a vypadá výborně. Její stav by jí mohly závidět i kdejaké třicetileté ženy. 

"Já jsem spokojená a šťastná a myslím, že je to na mě i vidět," říká sama Lucie Bílá. O svého muže, jak Radkovi říká, i když nejsou sezdáni, se ráda stará. "Protože on se krásně stará o mě. Je to miláček...," hlásí do světa zpěvačka, která si prostě kus toho štěstí opravdu zaslouží. „Někteří muži jsou za odměnu,“ vysekla naposledy Radkovi poklonu na sociální síti šťastná zpěvačka. 

V době koronavirové krize se Lucie kromě neutuchající výroby andělíčků a růženců z korálků a perliček, kdy výtěžek jde na dobročinné účely, jala šít roušky, které právě s Radkem rozváží a rozdává po nemocnicích a dalších zařízeních. Taky se věnuje dokončování renovace své restaurace a kulturního domu Formanka. Tam zpěvačka pořádá nejenom svá talk show a recitály, ale se svým týmem dává prostor i dalším umělcům. Denně dohlíží na to, co se v objektu děje a teď, po uvolnění opatření, zve své fanoušky na oběd nebo na skvělou zmrzlinu do Formanky. 

Dokonce tam nechala udělat speciální vitrínu, kde vystaví většinu svých získaných cen, a to včetně Zlatých slavíků. Každý, kdo přijde, si tak může ocenění Lucie Bílé prohlédnout.  

Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Jak vybrat ideální turistickou obuv?

Jak vybrat ideální turistickou obuv?

Vítejte v lyžařském ráji. Na dovolenou v tomto malebném...

Spravte si náladu. Víkend v pohádkové vesničce vás nadchne...

Podivné památky s neobjasněnou historií i nejasným účelem....

Nejkrásnější podívaná světa. Děje se každý den, přesto...

Poznejte skutečnou perlu Evropy a její skrytá tajemství, o...

Zavřít reklamu