Chystá se film o Michaelu Jacksonovi. Bude zobrazovat jak jeho kariéru, tak jeho kontroverzní soukromý život

Seriály & Filmy 10. února 2022 | 14:17 — Mirka Malá
Po všech těch úspěších s filmy Bohemian Rhapsody a Rocketman to prostě muselo přijít. Na cestě je film o kontroverzním královi popu Michaelu Jacksonovi.
Další 1 fotografie v galerii
Na životopisném filmu Michael budou pracovat ti nejlepší / Depositphotos

Snímek se bude jednoduše jmenovat Michael a budou na něm pracovat ta největší hollywoodská esa. Třikrát nominovaný na Oscara John Logan napsal scénář, zatímco oscarový producent Graham King bude film produkovat s Johnem Brancou a Johnem McClainem, spoluvykonavateli pozůstalosti Michaela Jacksona, což filmu umožní přístup k Jacksonově hudbě. King má na svém kontě 71 nominací na Oscara a získal také nominaci na nejlepší film za produkci hudebního životopisného filmu Bohemian Rhapsody z roku 2018.

Film bude zobrazovat jak Jacksonovu kariéru, tak jeho kontroverzní soukromý život

Nejinak tomu vlastně bylo u Bohemian Rhapsody i u Rocketmana. Ale u Michaela Jacksona to bude nejspíš obzvlášť pikantní pohled do soukromí.

Podle dostupných informací bude životopisný film pokrývat Jacksonův život od dětství s The Jackson Five až po občanskoprávní a trestní soudy před jeho smrtí v roce 2009.

Tak například v roce 1993 policie v Los Angeles oznámila, že vyšetřuje tvrzení, že Jackson obtěžoval čtyři děti. Tato obvinění byla znovu propírána ve čtyřhodinovém dokumentu HBO z roku 2019, během kterého James Safechuck, který se se zpěvákem setkal v roce 1986, když mu bylo pouhých 10 let, a Wade Robson poskytli explicitní podrobnosti o letitém zneužívání ze strany Jacksona, který si zajišťoval přízeň jejich rodin tím, že s chlapci cestoval po celém světě.

Oba tvrdí, že byli obtěžováni zpěvákem na jeho rozsáhlém ranči Neverland a že Jackson dokonce uspořádal svoji falešnou svatbu se sliby a diamantovým prstenem se Safechuckem.

Policie později zatkla Jacksona na základě obvinění z obtěžování dětí 20. listopadu 2003 poté, co byl obžalován z 10 trestných činů včetně obtěžování dětí, únosů, falešného věznění a vydírání. Nakonec byl v roce 2005 zproštěn viny a zemřel v roce 2009 ve věku 50 let. Dále čtěte: Herecká superstar Cate Blanchett chystá novou kariéru. Bude dělat podcasty.

Zdroj: Daily Mail, Deadline.

Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Vědci nedávno zjistili, že všechny banány obsahují radioaktivní izotopy

Jak správně uskladnit hlávky zelí, aby neoschly a uchovaly si...

Vyrobit si přírodní podzimní dušičkovou výzdobu na hrob...

Jak povzbudit k životu usychající vřes. Stačí dvě lžíce...

Nevhodné stanoviště, malá jáma, chybějící opora a další...

Jak využít spadané listí na zahradě. Vyrobte si z něj...

Chraňte v říjnu jabloně před škůdci a chorobami. Postřik...

Zavřít reklamu