Hvězdy Sexu ve městě byly velkými kamarádkami, dnes se nesnáší. Pan Božský se ve sporu dvou hereček postavil za Sarah Jessicu Parker

Zahraniční 08. prosince 2021 | 11:58 — Mirka Malá
Herec, který nezapomenutelně hrál Pana Božského v kultovním seriálu Sex ve městě, se postavil za svoji seriálovou lásku Sarah Jessicu Parker v jejím dlouhodobém sporu s herečkou Kim Cattrall.
Další 1 fotografie v galerii
Kvůli sporu dvou hereček nebude Sex ve městě 3 / Shutterstock

Ačkoliv obě v seriálu hrály nejlepší kamarádky, vztahy mezi herečkami jsou dlouhodobě na bodu mrazu. Cattrall čas od času podnikne nějaký veřejný výpad vůči Sarah Jessice Parker a rozhodně to není nic hezkého.

Pan Božský nechápe, o co jde

"Musím vám říct, že absolutně netuším, jaké je její myšlení nebo její emoce,“ řekl 67letý Noth na adresu Kim Cattrall. "Vím, že jsem si se SJ velmi blízký a názory Kim na ni se vůbec neshodují s realitou. V seriálu se mi líbila, byla tam úžasná, ale netuším, jaké jsou její důvody. Přál bych si, aby se to celé nikdy nestalo, protože je to smutné a nepříjemné.“

"Jen nerad vidím, když někdo mluví o SJ, protože ona je cíl a lidé mohou být oškliví. Mám vůči ní ochranitelké pocity, nemám z toho radost. To je vše, co k tomu řeknu," uzavřel Noth.

Nenávist pětašedesátileté Kim Cattrall ke své kolegyni je dokonce tak veliká, že odmítla roli ve třetím filmu Sexu ve městě.

Vztah mezi Sarah Jessicou Parker a Kim Cattrall začal být napjatý před několika lety poté, co Cattrall na sociálních sítích oznámila smrt svého bratra Christophera. Následně ji rozčílily slova soucitu, která Parker k příspěvku napsala: "Nejdražší Kim, moje lásko, soustrast tobě a pozdrav na rozloučenou tvému milovanému bratrovi.”

Cattrall se však proti tomuto komentáři ostře ohradila a své kolegyni odepsala, aby "přestala využívat její tragédii k image hodné dívky" a následně zveřejnila článek v New York Post, ve kterém popsala kulturu zlých dívek, kterou údajně Parker pěstuje.

Sarah Jessica Parker navzdory tomu vždy vytrvale popírala, že by mezi ní a Kim Cattrall došlo ke sporu. "Chtěla bych všem připomenout, že neexistují žádné kočičí zápasy," řekla časopisu Vulture v rozhovoru v roce 2018. "Nikdy jsem nepronesla nevlídné, nepodporující a nepřátelské slovo." Dále čtěte: Ondřej Brzobohatý se nevyhnul vánočnímu šílenství a nazpíval vánoční hit.

Zdroj: Page Six.

Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Tady velím já. Budoucí královna Kate Middleton je moderní matriarchou

Jak správně uskladnit hlávky zelí, aby neoschly a uchovaly si...

Vyrobit si přírodní podzimní dušičkovou výzdobu na hrob...

Jak povzbudit k životu usychající vřes. Stačí dvě lžíce...

Nevhodné stanoviště, malá jáma, chybějící opora a další...

Jak využít spadané listí na zahradě. Vyrobte si z něj...

Chraňte v říjnu jabloně před škůdci a chorobami. Postřik...