Ondřej Brzobohatý se nevyhnul vánočnímu šílenství a nazpíval vánoční hit

České 07. prosince 2021 | 09:31 — Mirka Malá
Ondřej Gregor Brzobohatý vydal vánoční duet se slovenským zpěvákem a kytaristou Robo Opatovským. Song se jmenuje Poďme si priať a je součástí aktuálního alba Opatovského Šťastné a veselé.
Další 2 fotografie v galerii
Brzobohatý natočil duet se slovenským zpěvákem Robo Opatovským / Brainzone

Robo Opatovský o Vánocích oslaví svoje 50. narozeniny a při této příležitosti si nadělil čtvrté vánoční album Šťastné a veselé. Po singlu Snehuliak, který nahrál se svojí dcerou Hankou a zveřejnil minulý rok, přichází s dalším duetem z tohoto alba, tedy písní Poďme si priať. Spolupráci s Ondřejem Gregorem Brzobohatým připravoval téměř dva roky. "Když mi Oľga Šifrová poslala text skladby, měl jsem pocit, že je to přesně ono. Toto budou dva zpěváci, kteří si navzájem přejí. Přejí si, aby mohli pokračovat v tom, co milují, mohli zpívat a tvořit,“ uvedl Opatovský.

 Brzobohatý zpíval na dálku

"Robo nazpíval svoji část na Slovensku a já tu svou v Praze, protože jsme se pro velké pracovní vytížení nemohli potkat ve studiu a jinak by se to nedalo zvládnout," prozradil Ondřej Gregor Brzobohatý, podle kterého je i přesto ze skladby cítit energie obou zpěváků. "Potkali jsme se až v prostorách zámečku, kde jsme natáčeli videoklip a zafungovalo to velmi dobře. Je mezi námi vzácná symbióza,“ dodal Ondřej.

Vánoční svátky tak tedy budou ve znamení nové vánoční písničky, kterou si určitě nenechají ujít ani české a slovenské rozhlasové stanice. Album Šťastné a veselé obsahuje ale hned dvanáct skladeb. Mezi hosty se kromě Ondřeje Gregora Brzobohatého objevují Mirka Partlová a Bystrík, ale také Opatovského dcera Hanka a otec Pavel. Texty skladeb napsali Olga Šifrová, Vlado Krausz, Michal Mifkovič a Martin Chudík. Dále čtěte: Příběh, který napsal sám život. Anička Slováčková popsala úzkosti, kterými trpěla v době své nemoci

Zdroj: Brainzone.

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Horská střediska řeší obří problémy. Bude se letos vůbec lyžovat? A za kolik?

Horská střediska řeší obří problémy. Bude se letos vůbec...

Nebe nad Evropou ukazuje, co se aktuálně děje v Rusku

Schází vám teplo? Vsaďte na destinaci, která je v...

Místa, která královna Alžběta II. milovala, se stala svědky...

Nejžhavější destinace letošního podzimu. Tajemná a stále...

Češi cestují jak o život. Pozor by si ale měli dát na dvě...

Zavřít reklamu