Příběh, který napsal sám život. Anička Slováčková popsala úzkosti, kterými trpěla v době své nemoci

České 06. prosince 2021 | 06:00 — Mirka Malá
Zpěvačka Anna Julie Slováčková, která má za sebou úspěšný boj s rakovinou, vydala na začátku roku debutové album s názvem Aura. Je na něm i píseň, která popisuje její pocity a úzkosti, kterými trpěla v době své nemoci.
Další 2 fotografie v galerii
V novém hitu Slováčková popsala svůj skutečný příběh / KM Agency

"Slunečnice je pro mě jedna z největších srdcovek z celého alba. Věděly jsme ale téměř hned, že by to měl být duet. Líbila se nám myšlenka rozhovoru dvou lidí – žen. Rozhovor se zkušenější ženou, která své přítelkyni dává rady do života. S Martou Jandovou nás toho hodně spojuje. Pamatuji si, kdy jsem ji poprvé viděla osobně. Byla zrovna se svou dcerou v drogerii a já jsem vedla horlivě rozhovor s někým na telefonu a moc jsem nešetřila ostřejšími slovy. Marta se na mě s takovým rozpačitým úsměvem podívala a já celá zrudla,“ vzpomíná se smíchem Anička. "Později jsme se poznaly v televizní show Tvoje tvář má známý hlas. Marta mě často vozila pozdě z natáčení domů, jelikož jsme byly skoro sousedky. Moc ráda vzpomínám na naše debaty v autě. Vždycky jsem k ní měla blízko, vážím si jí jako umělce i jako člověka a jsem moc ráda, že píseň nazpívala se mnou. Není totiž obvyklé, že duet spolu nazpívají zrovna dvě zpěvačky,“ dodala Anička.

V písničce Slováčková popsala skutečné události

"Jela jsem jednou domů tramvají, když k nám přistoupila velice smutná slečna. Brečela a já měla chuť ji obejmout. Říct, že bude všechno v pořádku, ať je silná. Viděla jsem v ní sebe, když jsem několikrát jela domů ubrečená a vlastně jsem si v hloubi duše přála, aby mě někdo chytil za ruku a řekl mi nebreč, všechno bude zase jednou fajn. Než jsem vystoupila, vytrhla jsem si z diáře kus papíru a na něj jsem napsala vzkaz, přimalovala srdíčko a smajlíka a papírek před výstupem z tramvaje dala slečně do klína.
O několik měsíců později jsem jela autobusem trasu, kterou jsem nikdy předtím nejela, jelikož jsem se v té části města nepohybovala. Brečela jsem, bylo mi zle a úzko… Když jsem vystupovala, zaklepal mi někdo na rameno a dal mi do dlaní ten samý papírek, který jsem já napsala té slečně několik měsíců zpět! Byl to neskutečný moment!“ prozradila Anička Slováčková příběh, který nakonec nazpívala do svého nového hitu. Dále čtěte: Světoznámá modelka Pavlína Pořízková dostala po smrti manžela první pořádnou práci.

Zdroj: KM Agency.

Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Vznášející se sovětské monstrum mělo zdolat jakýkoliv terén. Bylo určeno pro bleskové útoky

Průvodce půjčováním nářadí: vaše cesta k efektivním...

Jedlá soda je dostupný a účinný pomocník v péči o psa či...

Plzáci začínají klást vajíčka. Když je nezastavíte,...

Lahodné míša řezy: Připravte si je doma podle receptu...

Vyzrajte na plevel chytře: Použijte vroucí vodu nebo směs z...

Zlikvidujte mšice bez chemie. Vyrobte si účinný postřik z...