Světoznámá modelka Pavlína Pořízková dostala po smrti manžela první pořádnou práci

České 03. prosince 2021 | 16:01 — Mirka Malá
Pavlína Pořízková je stále světoznámou modelkou, v posledních desetiletích se ale práci příliš nevěnovala a nebylo o ní ani moc slyšet. Až do chvíle, než se krátce před jeho smrtí rozešla s manželem, rockerem Rickem Ocaskem, který ji podle všeho ještě stihl vyškrtnout ze závěti.
Další 1 fotografie v galerii
Pavlína Pořízková podporuje přirozené stárnutí dlouhodobě / Laura Geller Beauty (volný zdroj)

Pořízková po manželově smrti neskrývala, jak moc se pere s novou realitou, teď ale konečně dostala pořádnou práci v kosmetickém průmyslu. A co víc, ani ji v reklamách nemuseli retušovat.

Přirozené stárnutí se konečně stává důležitým

Zatímco poslední desetiletí přála estetické chirurgii, kterou mnohé ženy využívaly a stále využívají k zastavení stárnutí, aniž by si uvědomovaly, jak nepřirozeně a nehezky ve skutečnosti vypadají, Pavlína Pořízková propagovala přirozené stárnutí vždy. A proto si ji také kosmetická firma do své reklamní kampaně vybrala.

Pořízková v ní přiznává, že stárne. Ale co je na tom špatného? "Jasně, že stárnu. A jsem nejlepší, jaká jsem kdy byla," říká modelka českého původu v nové kampani.

Sama šestapadesátiletá modelka říká, že spojit se s touto kosmetickou firmou je skvělé. "Jsem nadšená, že mohu posílit poselství, že zralé ženy jsou sexy, zkušené a silné,“ říká. Pořízková, která otevřeně odmítá kulturu proti stárnutí a říká, že nikdy neměla botox ani výplň, má pocit, že pro ženy středního věku může být snadné cítit se ztraceně, pokud neodpovídají společenským standardům. "Pokud přijmete stárnutí takové, jaké je, a zřeknete se intervencí, jako jsou botox, výplně nebo malé chirurgické zákroky, budete odstrkováni. Jenomže co třeba taková Jennifer Lopez, které je 52, ale vypadá, že jí je 39... je v tom vlastně takové období neviditelnosti a neosobitosti, zatímco osmdesátnice, která je moderní a cool, protože je uvnitř stále mladistvá, má mnohem větší šmrnc," dodává modelka. 

Ženy čelí strašnému tlaku

Začátkem tohoto roku se Pořízková v příspěvku na Instagramu zamyslela nad tlakem, kterému ženy čelí, aby vypadaly dokonale. "Boj s věkem. Zvrátit stárnutí. Omladit. Proti stárnutí. Nic z toho není možné. Přesto, když si na internetu vyhledáš stárnutí, najdeš tohle. Pilulky, lektvary a cvičení na boj s procesem stárnutí. Víš, jaký je jediný způsob, jak zastavit stárnutí? Umřít,“ napsala v červenci. Dále čtěte: Policie prohledávala dům rockera Marilyna Mansona. Měl týrat ženy bičováním i elektrošoky.

Zdroj: People.

Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Navzdory koronaviru. Otevření čínských hranic bude mít dopad na celý svět, obávají se experti

Navzdory koronaviru. Otevření čínských hranic bude mít...

Zimní turistika - co si vzít s sebou na zasněženou stezku?

Vydejte se za krásami Třeboňska a ochutnejte místní kuchyni

Luxusní vánoční dárek cestovatelům. Zájem o něj je...

Začíná poslední adventní víkend a Češi berou Polsko...

Lyžování od úsvitu po soumrak