Policie prohledávala dům rockera Marilyna Mansona. Měl týrat ženy bičováním i elektrošoky

Zahraniční 02. prosince 2021 | 09:01 — Mirka Malá
Úřady v pondělí prohledaly dům rockera Marilyna Mansona po obvinění několika žen z fyzického a sexuálního zneužívání.
Další 1 fotografie v galerii
Za násilí zažalovalo Mansona hned několik žen / Shutterstock

Detektivové začali Mansona vyšetřovat kvůli obviněním z domácího násilí mezi lety 2009 a 2011 ve West Hollywood, kde v té době žil. Ženy, které Mansona obvinily, mají zatím utajenou identitu, ale několik žen letos veřejně tvrdilo, že byly fyzicky, sexuálně a emocionálně zneužívány Mansonem v době vyšetřování těchto incidentů, některé z nich podaly žaloby.

Manson měl ženy bičovat a týrat je elektrošoky

Bývalá snoubenka 52letého rockera, herečka Evan Rachel Wood, ho v únoru v příspěvku na Instagramu poprvé označila za násilníka. Manson označil její výroky za "strašné zkreslení reality.“

Nicméně herečka z Hry o trůny Esmé Bianco v květnu zažalovala Marilyna Mansona u federálního soudu kvůli sexuálnímu, fyzickému a emocionálnímu zneužívání. Bianco tvrdí, že Manson porušil zákon o obchodování s lidmi tím, že ji přivezl z Anglie do Kalifornie kvůli neexistujícím rolím v hudebních videích a filmech.

Manson ji měl držet zamčenou v ložnici, nedával jí jídlo, nenechal ji spát, bičoval ji, dával jí elektrické šoky a vyhrožoval, že v noci vstoupí do jejího pokoje a znásilní ji, tvrdí herečka ve své žalobě.

A přidala se i Mansonova bývalá asistentka, která ho obvinila ze sexuálního napadení, ublížení na zdraví a obtěžování ve svém vlastním soudním sporu s tím, že během, doby, po kterou u něho byla zaměstnána, využil "své mocenské pozice celebrity" a vydíral ji a pronásledoval.

Manson se jako hudební hvězda proslavil v polovině 90. let a od té doby je známý jak pro veřejné kontroverze, tak pro hity jako The Beautiful People a hitová alba jako Antichrist Superstar z roku 1996 a Mechanical Animals z roku 1998. Dále čtěte: Hvězda filmu Láska nebeská Keira Knightley chytla covid. Herečka má těžší průběh nemoci a prý se cítí jako odpad.

Zdroj: Hollywood Reporter.

Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Nalaďte se na Vánoce. Vychutnejte si magickou atmosféru nejkrásnějších trhů

Nalaďte se na Vánoce. Vychutnejte si magickou atmosféru...

Jak vybrat ideální turistickou obuv?

Vítejte v lyžařském ráji. Na dovolenou v tomto malebném...

Spravte si náladu. Víkend v pohádkové vesničce vás nadchne...

Podivné památky s neobjasněnou historií i nejasným účelem....

Nejkrásnější podívaná světa. Děje se každý den, přesto...

Zavřít reklamu