Na svatbě Paris Hilton tekly miliony. Takový luxus se jen tak nevidí

Zahraniční 17. listopadu 2021 | 11:57 — Mirka Malá
Svatba Paris Hilton a finančníka Cartera Reuma stála velké miliony. I proto, že se během svatební hostiny podávaly zlaté brambory.
Další 1 fotografie v galerii
Třídenní svatba byla plná luxusu a zábavy / Shutterstock

Okázalá svatba Paris Hilton s Carterem Reumem zahrnovala mimo jiných honosných aktivit také recepci, na které se hostům kromě jiných extravagantních lahůdek podávaly zlaté brambory. A o vše se staral světoznámý šéfkuchař Wolfgang Puck.

A co dalšího bylo na talíři?

Menu na svatební hostině obsahovalo jako první chod asijský hruškový salát s fíky, vinaigrette z granátového jablka a kandované pekanové ořechy podávané s tortelloni z máslové dýně ochucené hnědým máslem a křupavou šalvějí. Jako předkrm byl nabízen i sortiment chleba se sladkým smetanovým máslem.

Jako hlavní chod se účastníkům podával předkrm z mořského vlka v bramborové krustě a také grilovaný newyorský strip steak s bramborami Yukon Gold přelitými zakysanou smetanou, kaviárem a samozřejmě detaily z plátků zlata.

Co se týče dezertu, Hilton vybrala čokoládový dort bez mouky podávaný s kávovou zmrzlinou a ovocem s mandlovou kaší a vanilkovou zmrzlinou.

Mezi další předkrmy patřila kachní prsíčka, křupavé jarní závitky s krevetami, křepelčí vejce s kaviárem, pizza s uzeným lososem a čerstvým kaviárem a pikantní tatarák z tuňáka. A k večernímu zakousnutí si mohli návštěvníci večírku pochutnat na grilovaném sýru, mini cheeseburgerech, hranolkách s kachním sádlem a také makaronech.

Hilton a Reum si řekli své ano na usedlosti jejího zesnulého dědečka Barrona v Bel-Air. Třídenní extravaganza pak pokračovala karnevalem na molu v Santa Monice a o den později dalším večírkem plném prominentních hostů. Dále čtěte: Rihanna se stala miliardářkou. I když je nejbohatší hudebnicí na světě, není to díky hudbě.

Zdroj: Page Six.

Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Jak dopadla hvězda středoškolských filmů? Amanda Bynes sekla s drogami a učí se na kosmetičku

Jak správně uskladnit hlávky zelí, aby neoschly a uchovaly si...

Vyrobit si přírodní podzimní dušičkovou výzdobu na hrob...

Jak povzbudit k životu usychající vřes. Stačí dvě lžíce...

Nevhodné stanoviště, malá jáma, chybějící opora a další...

Jak využít spadané listí na zahradě. Vyrobte si z něj...

Chraňte v říjnu jabloně před škůdci a chorobami. Postřik...

Zavřít reklamu