Zemřel čtvrtý manžel Ivany Trump. Pohledný Ital prohrál roční boj s melanomem, nebylo mu ještě ani padesát

Zahraniční 01. listopadu 2021 | 20:55 — Mirka Malá
Italský herec Rossano Rubicondi, čtvrtý manžel Ivany Trump, zemřel v pátek po ročním boji s melanomem, typem rakoviny kůže. Bylo mu 49 let.
Další 1 fotografie v galerii
Rubicondi marně bojoval s rakovinou / Shutterstock

Italský krasavec a Ivana Trump se vzali v roce 2008. Rozvedli se sice hned o rok později, ale scházeli se i nadále, trávili spolu dovolené a chodili do společnosti. Před dvěma lety ovšem sama Ivana v amerických médiích konstatovala, že jejich vztah došel na konec své cesty.

Společně i tancovali

Rossano a Ivana Trump se spolu objevovali i v televizních show, dokonce jako hosté tančili v italské verzi Stardance v roce 2018.

O rok později tedy jejich vztah definitivně skončil, ale přátelství pokračovalo. "Rossano tráví hodně času v Itálii a já trávím hodně času v New Yorku, Miami a St-Tropez a on musí pracovat," řekla tehdy Ivana. "Vztah na dálku opravdu nefunguje. Měli jsme se dobře a jsme přátelé. Rozchod byl přátelský."

Rubicondi byl Ivanin čtvrtý manžel, a to po Alfredu Winklmayrovi, bývalém prezidentovi Donaldu Trumpovi a Riccardu Mazzucchellim.

O jeho smrti informovala na Twitteru jako první italská televizní hvězda Simona Ventura. Právě s ní se Rossano objevil v řadě italských televizních reality show, ať už jako soutěžící, nebo jako moderátor. Dále čtěte: Lejla Abbasová se pochlubila krásným synem, kterého má s Michalem Kocábem. Podobu s otcem rozhodně nezapře.

Zdroj: NY Post.

Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Uživatelé Facebooku šířící kampaň proti covidovému očkování byli zablokováni

Starší tuhé mýdlo nevyhazujte. V domácnosti lze využít k...

Psí kůže je v zimním období citlivá stejně jako lidská...

Jak pěstovat vánoční kaktus, aby vám kvetl jako divý přes...

Nejčastější chyby při krmení psa, které alespoň jednou v...

Psi občas vyvádějí pro lidi nepochopitelné věci....

Jak uskladnit zelí, aby vám vydrželo až do jara a zůstalo...

Zavřít reklamu