Princezna Charlene se za manželem a dětmi ještě nevrátí. Monacký kníže nechce o rozpadu manželství ani slyšet

Zahraniční 11. října 2021 | 14:58 — Mirka Malá
Přestože monacký kníže Albert před časem popíral manželské problémy a tvrdil, že jeho žena se z Jihoafrické republiky vrátí každým dnem, nic se zatím nemění. Naopak. Monacká princezna Charlene podstoupila v pátek na jihu Afriky další operaci.
Další 2 fotografie v galerii
Do Monaka k manželovi a dětem se princezna zatím nevrátí / Shutterstock

Čtyřiatřicetiletá princezna absolvovala lékařské ošetření a podstoupila několik zdlouhavých operací kvůli infekci, která se u ní projevila během květnové návštěvy Jihoafrické republiky. Kvůli zdravotním problémům podle oficiálního prohlášení monackého paláce nemohla Charlene nastoupit ani do letadla, aby se mohla vrátit domů. A tak se začalo spekulovat o stavu manželství prominentního šlechtického páru. Monacký kníže veškeré spekulace rázně popírá a o rozpadu manželství nechce ani slyšet.

Kdy se dá rodina dohromady?

V srpnu hovořil princ Albert o zdravotním stavu své ženy a trval na tom, že zvěsti o rozpadu manželství jsou nepodložené. Přesto od května nenasedl s dětmi do letadla a neodletěl do Jihoafrické republiky svoji ženu navštívit.

13. srpna Charlene podstoupila čtyřhodinovou operaci v celkové anestezii a uzdravovala se, dokud se 1. září nemusela krátce vrátit do nemocnice.

Začátkem tohoto týdne kníže Albert místnímu rádiu Monte Carlo řekl, že jeho manželka je na tom zdravotně již lépe a její návrat domů je otázkou chvilky. Nic z toho se očividně ale nestalo a nestane.

Přesto Albert v rozhlasovém rozhovoru tvrdil, že očekává, že se jeho žena bude moci vrátit velmi brzy do Monaka, aby se po dlouhých měsících setkala s ním i se šestiletými dvojčaty, princem Jacquesem a princeznou Gabriellou. Nyní je jasné, že se tak nestane a o to méně je jasnější, kdy se Charlene ze své rodné země vrátí k rodině. K dispozici nejsou ani informace o jejím zdravotním stavu nebo detaily o jejích zdravotních problémech. Dále čtěte: Zpěvačka Adele promluvila o rozvodu i problémech se synem.

Zdroj: People.

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Úchvatné pláže, příznivé ceny, ale ještě mnohem více. Toto je pravé místo pro podzimní lenošení

Úchvatné pláže, příznivé ceny, ale ještě mnohem více....

Komplikace na hranicích. Co by měli turisté vědět, aby se...

Horská střediska řeší obří problémy. Bude se letos vůbec...

Nebe nad Evropou ukazuje, co se aktuálně děje v Rusku

Schází vám teplo? Vsaďte na destinaci, která je v...

Místa, která královna Alžběta II. milovala, se stala svědky...

Zavřít reklamu