Princezna Charlene se za manželem a dětmi ještě nevrátí. Monacký kníže nechce o rozpadu manželství ani slyšet

Zahraniční 11. října 2021 | 14:58 — Mirka Malá
Přestože monacký kníže Albert před časem popíral manželské problémy a tvrdil, že jeho žena se z Jihoafrické republiky vrátí každým dnem, nic se zatím nemění. Naopak. Monacká princezna Charlene podstoupila v pátek na jihu Afriky další operaci.
Další 2 fotografie v galerii
Do Monaka k manželovi a dětem se princezna zatím nevrátí / Shutterstock

Čtyřiatřicetiletá princezna absolvovala lékařské ošetření a podstoupila několik zdlouhavých operací kvůli infekci, která se u ní projevila během květnové návštěvy Jihoafrické republiky. Kvůli zdravotním problémům podle oficiálního prohlášení monackého paláce nemohla Charlene nastoupit ani do letadla, aby se mohla vrátit domů. A tak se začalo spekulovat o stavu manželství prominentního šlechtického páru. Monacký kníže veškeré spekulace rázně popírá a o rozpadu manželství nechce ani slyšet.

Kdy se dá rodina dohromady?

V srpnu hovořil princ Albert o zdravotním stavu své ženy a trval na tom, že zvěsti o rozpadu manželství jsou nepodložené. Přesto od května nenasedl s dětmi do letadla a neodletěl do Jihoafrické republiky svoji ženu navštívit.

13. srpna Charlene podstoupila čtyřhodinovou operaci v celkové anestezii a uzdravovala se, dokud se 1. září nemusela krátce vrátit do nemocnice.

Začátkem tohoto týdne kníže Albert místnímu rádiu Monte Carlo řekl, že jeho manželka je na tom zdravotně již lépe a její návrat domů je otázkou chvilky. Nic z toho se očividně ale nestalo a nestane.

Přesto Albert v rozhlasovém rozhovoru tvrdil, že očekává, že se jeho žena bude moci vrátit velmi brzy do Monaka, aby se po dlouhých měsících setkala s ním i se šestiletými dvojčaty, princem Jacquesem a princeznou Gabriellou. Nyní je jasné, že se tak nestane a o to méně je jasnější, kdy se Charlene ze své rodné země vrátí k rodině. K dispozici nejsou ani informace o jejím zdravotním stavu nebo detaily o jejích zdravotních problémech. Dále čtěte: Zpěvačka Adele promluvila o rozvodu i problémech se synem.

Zdroj: People.

Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Bouřky mohou být nebezpečné. Proč byste měli vynechat sprchování a mytí nádobí během bouřky?

Jaké jsou výhody běhu? Fakta a mýty o tomto sportu

Co můžete očekávat, když přivedete dítě do domácnosti se...

Jak správně prát tenisky v pračce, aby se nezničily ani boty...

Jedlá soda je dostupný a účinný pomocník v péči o psa či...

Jak jednoduše vyrobit trendy paletový nábytek na zahradu i do...

Nový trend vtrhl do českých měst, střešní včelaření je...