Matrix 4 skutečně bude ještě letos. I s Keanu Reevesem a Carrie-Anne Moss

Seriály & Filmy 28. srpna 2021 | 09:17 — Mirka Malá
Keanu Reeves a Carrie-Anne Moss si skutečně zopakují své role Nea a Trinity ve volném pokračování filmové franšízy Matrix. O pokračování Matrixu se spekulovalo už nějakou dobu a nyní je natáčení filmu oficiálně potvrzeno.
Další 2 fotografie v galerii
Své role si zopakuje většina původních herců / Depositphotos

Společnost Warner Bros odhalila na CinemaConu dokonce i záběry z nadcházejícího trháku a kromě toho oznámila i oficiální název nové kapitoly. Film se bude jmenovat The Matrix: Resurrections.

O co v novém Matrixu půjde?

Šestapadesátiletý Keanu Reeves jako Neo a o dva roky mladší Carrie-Anne Moss jako Trinity si nepamatují jeden druhého ani svá minulá já. Zarostlý Neo má nyní závislost na modré pilulce a přemítá nad svým terapeutem (hraje ho Neil Patrick Harris). A také o svých podivných vzpomínkách, dokud nenarazí na Trinity v kavárně. "Potkali jsme se už?" zeptá se, než si vezme další pilulku.

A podle všeho nebudou chybět akční scény, dnes pro Matrix již naprosto legendární. Reeves už před časem trochu vyzradil, když řekl, že čtvrtý film má "krásný scénář, který je milostným příběhem a má taky skvělou akci," uvedl v pořadu BBC The One Show.

Matrix 4 je v plánu už od roku 2019

Poté, co Reeves a Moss vytvořili své role v The Matrix z roku 1999, a poté v pokračování z roku 2003 Matrix Reloaded a The Matrix Revolutions, bylo v srpnu 2019 oznámeno, že se znovu sejdou ve čtvrtém filmu.

Přípravy ale zdržela koronavirová pandemie, a tak nějaký čas nebylo jasné, jak to s filmem, na který se miliony fanoušků těší už teď, vlastně dopadne. Zajímavé je i herecké obsazení dalších rolí. Jada Pinkett Smith, Lambert Wilson a Daniel Bernhardt si zopakují své role z původní trilogie. V nových rolích se objeví Priyanka Chopra Jonas, Christina Ricci, Jonathan Groff a Jessica Henwick. A pokud vše půjde podle plánu, fandové legendárního Matrixu se mohou na premiéru v kinech těšit těšně před letošními Vánocemi. Dále čtěte: Hvězda karlovarského filmového festivalu Johnny Depp chce žalovat svoji ex. Herec se tak dál rve za svou pověst.

Zdroj: People.

Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Zápisník alkoholičky. Tereza Ramba se z krásky změnila v trosku: Příběh o alkoholismu i komplikované cestě k abstinenci

Průvodce půjčováním nářadí: vaše cesta k efektivním...

Jedlá soda je dostupný a účinný pomocník v péči o psa či...

Plzáci začínají klást vajíčka. Když je nezastavíte,...

Lahodné míša řezy: Připravte si je doma podle receptu...

Vyzrajte na plevel chytře: Použijte vroucí vodu nebo směs z...

Zlikvidujte mšice bez chemie. Vyrobte si účinný postřik z...