Neuvěřitelné: Okouzlující Jane Fonda zastavila čas! Rok před osmdesátkou vypádá dokonale!

Zahraniční 23. února 2017 | 17:34 — Anna Novotná
Hollywoodská legenda má snad smlouvu s ďáblem! Nádherná herečka Jane Fonda vypadá v 79 letech prostě neskutečně! V minulosti plastiky popírala, ale dnes už se jimi vůbec netají. Fonda to s plastikami nepřehání a její tvář je stále krásná.
Další 3 fotografie v galerii
Božská Jane Fonda byla největší ozdobou udílení cen hollywoodských kostýmních návrhářů / Instagram

Herečka Jane Fonda žádného zákroku nelituje a věří, že je teď ještě "přitažlivější babičkou". A je ráda, že si lidé spíš všímají jejího nového účesu než operacemi změněné vizáže. Fonda přiznala zvětšení poprsí, úpravu brady, krku a očních víček, což v jejím věku není nic dramatického. 

„Za to, jak vypadám, jsou na třicet procent zodpovědné geny, třicet procent představuje dobrý sex a dalších třicet procent je sport a zdravá dietní strava. O zbývajících deset procent se postaral můj plastický chirurg,“ přiznala herečka.

Hollywoodská kráska se nechala slyšet, že ji s přibývajícím věkem daleko víc baví sex. “Jsem ve třetí fázi života a nikdy jsem lepší sex nezažila. Ke stáří jsou ženy sebevědomější a muži už nejsou tak nadřazení. Je zajímavé, jak si dvě opačná pohlaví na stará kolena k sobě najdou cestu a jsou schopná žít v daleko větší harmonii než během celého života,“ dodává hvězda, která má za sebou zkušenosti i se skupinovým sexem.

Jane Fonda byla před pár dny největší ozdobou udílení cen hollywoodských kostýmních návrhářů. Do kapsy strčila i o mnoho let mladší kolegyně! Krůček před osmdesátkou si krásná Jane může dovolit nosit šaty, v nichž by se vyjímaly i topmodelky.

Legendární herečka pro večer plný znalců módy zvolila róbu z módního domu Versace s asymetrickým dekoltem a nařaseným pasem. Jane Fonda stále sleduje módní trendy, má štíhlou postavu a neuhasínající šarm! Nestárnoucí herečka se kromě dokonalé postavy může pochlubit i krásnou tváří. A vrásky hollywoodské legendě na kráse neubírají! Naopak...

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Úchvatné pláže, příznivé ceny, ale ještě mnohem více. Toto je pravé místo pro podzimní lenošení

Úchvatné pláže, příznivé ceny, ale ještě mnohem více....

Komplikace na hranicích. Co by měli turisté vědět, aby se...

Horská střediska řeší obří problémy. Bude se letos vůbec...

Nebe nad Evropou ukazuje, co se aktuálně děje v Rusku

Schází vám teplo? Vsaďte na destinaci, která je v...

Místa, která královna Alžběta II. milovala, se stala svědky...

Zavřít reklamu