Jennifer Lopez a Ben Affleck se vzali v Las Vegas. Lásku završili soukromým obřadem

Zahraniční 18. července 2022 | 13:43 — Pavla Krejčí
Po dvaceti letech konečně našli štěstí. Jennifer Lopez prozradila, že se o víkendu provdala za Bena Afflecka. Na obřad oblékla šaty, které pochází od libanonského návrháře.
Šťastný pár Jennifer Lopez a Ben Affleck / Depositphotos

Po dvaceti letech našli štěstí

Po mnoha letech a neúspěšných románcích jeden z nejslavnějších párů světa, Jennifer Lopez a Ben Affleck, konečně našli šťastný konec. O víkendu se vzali v Las Vegas při malém a soukromém obřadu.

Lopez si oblékla nepřehlédnutelné svatební šaty od návrháře Zuhaira Murada. Byly tvořené bílou krajku, vynikaly korzetovým živůtkem a odhalenými rameny. Zpěvačka vzhled doplnila závojem s krajkovým lemem. Po obřadu vyměnila róbu za jednoduché bílé šaty, které má ve svém šatníku už několik let. Affleck oblékl bílý smoking s černým motýlkem a černými kalhotami.

Zpěvačka ve svém zpravodaji On The JLo popsala událost jako „nejlepší noc všech dob“ a uvedla, že jejich děti byly „nejlepšími svědky“. Na konci se podepsala novým jménem: "S láskou, paní Jennifer Lynn Affleck".

Dále ve svém newsletteru napsala: „Dokázali jsme to. Láska je krásná. Láska je laskavá. A ukázalo se, že láska je trpělivá. Dvacet let trpělivá."

Ráno po svatbě Lopez na Instagramu zveřejnila snímek z postele, kde ji lze vidět bez make-upu a s elegantním svatebním prstenem na ruce.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Wedding Style and Fashion (@weddingspaparazzi)

Na starou lásku se nezapomíná

Lopez a Affleck spolu začali chodit v červenci 2002 a zasnoubili se v listopadu téhož roku. Kvůli nátlaku médií však svatbu odložili. Znovu se spojili minulý rok a jen tři měsíce od oznámení zasnoubení proběhla svatba.

Když došlo k zasnoubení, Lopez ukázala svůj prsten se zeleným diamantem. „Zelená byla vždy moje šťastná barva a odteď bude navždy. Jsme dva opravdu šťastní lidé. kteří dostali druhou šanci na skutečnou lásku."

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený InStyle Deutschland (@instylegermany)

Lopez v únoru 2022 promluvila pro web People o tom, čím se jejich spojení nyní liší od stavu před lety: „Jsme teď starší, jsme chytřejší, máme více zkušeností, jsme na různých místech v našem životě, teď máme děti a musíme si být těchto věcí velmi vědomi."

Zpěvačka a herečka má 14letá dvojčata Emme a Maxe s bývalým manželem Marcem Anthonym, zatímco Affleck je trojnásobným otcem. Děti pocházejí z manželství s herečkou Jennifer Garner - Violet (16), Seraphina (13) a Samuel (10).

„Je to krásný výsledek. Stalo se to v období našich životů, kdy se můžeme opravdu navzájem oceňovat a oslavovat a respektovat jeden druhého," řekla dále Lopez. „Vždycky jsme to dělali, ale ještě víc si toho vážíme, protože víme, že vás život může zavést různými směry." Psali jsme také: Jennifer Lopez přiznala, že po panickém záchvatu změnila svůj život

Autorský článek, další zdroje: marca.com, people.com, Instagram

Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu nabízí úchvatné písečné pláže i skryté zátoky

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu...

Balení bez námahy – módní tipy pro chytré a stylové...

Noční vlaky zažívají v Evropě renesanci: Tipy, kam můžete...

Kam na první letošní lyžování? Na rakouském ledovci...

Egyptská Taba: Vítejte v ráji dobrodruhů

Přemýšlíte o změně? Pár tipů na místa pro život, kde si...