Madonna adoptuje další africké děti! Tentokrát si vybrala osiřelá dvojčata

Zahraniční 09. února 2017 | 10:13 — Anna Novotná
Americká popová hvězda Madonna může adoptovat dvě děti z Malawi. Povolil to tamní nejvyšší soud, podle kterého zpěvačka o osvojení požádala na konci ledna, uvedla agentura Reuters.
Další 1 fotografie v galerii
Madonna rozšířila rodinu o osiřelá dvojčátka / Instagram

Zpěvačka vychovává kromě svých biologických dětí Lourdes (20) a Rocca (16) ještě dceru Mercy James (11) a stejně starého syna Davida Bandu. Mercy i David byli rovněž adoptovaní z Malawi. Teď se její rodina rozšíří o dvojčátka!

Podle magazínu People se zpěvačka chystá adoptovat osiřelá čtyřletá dvojčata, která pochází z jihovýchodu Afriky. Matka holčiček zemřela týden po jejich narození a starala se o ně babička. Když už to nezvládala, skončily v sirotčinci.

Dvojčátka Esther a Stellu ukázala světu na fotografii, kde holčičky vede za ruku africkou krajinou. V oficiálním prohlášení Madonna adopci potvrdila. Sdělila také, jak je nadšená, že se holčičky stanou součástí rodiny a poděkovala všem, kteří se na úspěšném dokončení celého procesu po právní stránce podíleli. Požádala také média, aby respektovali jejich soukromí a nakonec poděkovala i rodině, přátelům a fanouškům za podporu a lásku.

 

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Poznejte čarokrásné pláže Evropy, na kterých si fotografové podávají ruce

Poznejte čarokrásné pláže Evropy, na kterých si...

Covid se opět raketově šíří. Kde je situace nejhorší a...

Chorvatská kuchyně: poznejte místní speciality

Černá můra cestovatelů se vrací. Rozběhlá turistická...

Cigareta za tisíce a další nástrahy, kterým letos Češi...

Za co vás čeká v zahraničí tučná pokuta? Pozor na...

Zavřít reklamu