Znovunalezená láska mezi Jennifer Lopez a Benem Affleckem. Svatbu plánují co nejdříve

Zahraniční 27. května 2022 | 17:27 — Pavla Krejčí
Když Ben Affleck a Jennifer Lopez oznámili, že znovu tvoří pár, fanoušci byli u vytržení. A letošní zásnuby toto nadšení jen dál prohloubily. Kdy završí svoje „šťastně až navěky“?
Další 1 fotografie v galerii
JLo a Ben se dali znovu dohromady po téměř 20 letech / Depositphotos

Pár sice ještě nemá stanovené datum obřadu, chtěli by se ale vzít co nejdříve. Ve hře je svatba v některém z tropických rájů. „Ben a Jen se chtějí brzy vzít," řekl páru blízký zdroj. „Baví se o cílové destinaci, nebo o tropické svatbě. Nemůžou se dočkat, až spolu navždy stráví zbytek života. Šťastně zamilovaní."

Jennifer by údajně chtěla velkolepou oslavu, a ačkoliv tvrdí, že se svatbou nespěchají, podle jejich přátel by se ráda vdala během několika následujících měsíců. Chtěli by se především poučit z vlastních chyb. Randili spolu v letech 2002 až 2004, a dokonce už jednu svatbu chystali. Kvůli velkému tlaku médií však byla v roce 2003 zrušena.

Vzhledem k obrovské pozornosti médií kolem naší svatby jsme se rozhodli ji odložit,“ uvedli tehdy v prohlášení. „Když jsme vážně uvažovali o najmutí tří samostatných ‚falešných nevěst‘ na třech různých místech, uvědomili jsme si, že něco není v pořádku. Začali jsme mít pocit, že duch nejšťastnějšího dne našeho života, je ohrožen. Cítili jsme, že to, co měl být radostný a posvátný den, mohlo být překaženo nám, našim rodinám a našim přátelům.“

Dvojice se těší, až spojí svoje dvě rodiny. Affleck je otcem dvou dcer Violet (16) a Seraphiny (13) a syna Samuela (10), které pochází z manželství s Jennifer Garner. Lopez zase měla s bývalým manželem Marcem Anthonym 14letá dvojčata Emme a Maxe. Momentálně hledají nový domov, který chtějí „exkluzivní, v soukromé čtvrti, která má spoustu pozemků s vysokou úrovní zabezpečení."

Je patrné, že oba museli k jejich vztahu v průběhu let dospět. Tehdy před téměř 20 lety dle spekulací za rozchodem stál i Benův sklon k alkoholu. Pár nyní po letech šťastně září a zdá se jako by do sebe byli čerstvě zamilovaní. V únoru pro magazín People Lopez řekla, že chce, aby její budoucnost byla plná lásky a štěstí, s jejím partnerem a dětmi. Když mluvila o Affleckovi, z jejích slov zaznívala hrdost a láska. „Jsem na něj tak hrdá, jsem tak hrdá na muže, kterým se stal a kterého jsem zpovzdálí sledovala."

Psali jsme: Svatba další Kardashianky: Na italské veselce Kourtney Kardashian a Travise Barkera vystoupil Andrea Bocelli

Autorský článek, další zdroj: elle.com

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu nabízí úchvatné písečné pláže i skryté zátoky

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu...

Balení bez námahy – módní tipy pro chytré a stylové...

Noční vlaky zažívají v Evropě renesanci: Tipy, kam můžete...

Kam na první letošní lyžování? Na rakouském ledovci...

Egyptská Taba: Vítejte v ráji dobrodruhů

Přemýšlíte o změně? Pár tipů na místa pro život, kde si...