Sotva oznámila vážné zranění nohy Nicole Kidman, je tu její kolegyně Ashley Judd s další nehodou. Málem vykrvácela v Kongu

Zahraniční 12. března 2022 | 19:34 — Mirka Malá
Sotva oznámila vážné zranění nohy během natáčení Nicole Kidman, je tu její kolegyně Ashley Judd s další nehodou. Její příhoda je o to horší, že se stala v Kongu.
Další 1 fotografie v galerii
Judd si zlomila nohu na čtyřech místech / Depositphotos

Třiapadesátiletá herečka si při cestě přes silně zalesněnou oblast zlomila pravou nohu na čtyřech místech a musela být převezena do Jižní Afriky k dalšímu lékařskému ošetření.

Judd řekla, že na svá zranění mohla snadno zemřít a moderátorce podcastu Kate Roberts se svěřila, že nechápe, jak mohla během cesty do zdravotnického zařízení snášet tak intenzivní bolest. "Nevím, jak se mysl, tělo a duše spojily, aby dokázaly vydržet nesnesitelné," řekla.

Džunglí ji nesli na improvizovaných nosítkách

Herečka v podcastu také poděkovala svým konžským zachráncům, kteří ji po nehodě nesli džunglí přes kopce i řeku, jak doslova popsala Judd. Situace totiž opravdu byla vážná. "Byla jsem v nemocnici v Jižní Africe asi devět dní. A pak jsem byla převezena do Tennessee. Ale když jsem se dostala do Jižní Afriky, moje noha neměla puls a krvácela jsem,“ vzpomínala Judd. Herečka také poznamenala, že "kdybych byla převezena do Evropy, vykrvácela bych cestou."

Judd byla v Kongu jako turistka a zjevně na svůj výlet do exotiky nezapomene do konce svého života. Také čtěte: Jennifer Lopez se pustila do dalšího podnikání. Jako ředitelka zábavy investovala do výletních plaveb pro dospělé.

Zdroj: Daily Mail, Today.

Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Vědci nedávno zjistili, že všechny banány obsahují radioaktivní izotopy

Jak správně uskladnit hlávky zelí, aby neoschly a uchovaly si...

Vyrobit si přírodní podzimní dušičkovou výzdobu na hrob...

Jak povzbudit k životu usychající vřes. Stačí dvě lžíce...

Nevhodné stanoviště, malá jáma, chybějící opora a další...

Jak využít spadané listí na zahradě. Vyrobte si z něj...

Chraňte v říjnu jabloně před škůdci a chorobami. Postřik...

Zavřít reklamu