Sotva oznámila vážné zranění nohy Nicole Kidman, je tu její kolegyně Ashley Judd s další nehodou. Málem vykrvácela v Kongu

Zahraniční 12. března 2022 | 19:34 — Mirka Malá
Sotva oznámila vážné zranění nohy během natáčení Nicole Kidman, je tu její kolegyně Ashley Judd s další nehodou. Její příhoda je o to horší, že se stala v Kongu.
Další 1 fotografie v galerii
Judd si zlomila nohu na čtyřech místech / Depositphotos

Třiapadesátiletá herečka si při cestě přes silně zalesněnou oblast zlomila pravou nohu na čtyřech místech a musela být převezena do Jižní Afriky k dalšímu lékařskému ošetření.

Judd řekla, že na svá zranění mohla snadno zemřít a moderátorce podcastu Kate Roberts se svěřila, že nechápe, jak mohla během cesty do zdravotnického zařízení snášet tak intenzivní bolest. "Nevím, jak se mysl, tělo a duše spojily, aby dokázaly vydržet nesnesitelné," řekla.

Džunglí ji nesli na improvizovaných nosítkách

Herečka v podcastu také poděkovala svým konžským zachráncům, kteří ji po nehodě nesli džunglí přes kopce i řeku, jak doslova popsala Judd. Situace totiž opravdu byla vážná. "Byla jsem v nemocnici v Jižní Africe asi devět dní. A pak jsem byla převezena do Tennessee. Ale když jsem se dostala do Jižní Afriky, moje noha neměla puls a krvácela jsem,“ vzpomínala Judd. Herečka také poznamenala, že "kdybych byla převezena do Evropy, vykrvácela bych cestou."

Judd byla v Kongu jako turistka a zjevně na svůj výlet do exotiky nezapomene do konce svého života. Také čtěte: Jennifer Lopez se pustila do dalšího podnikání. Jako ředitelka zábavy investovala do výletních plaveb pro dospělé.

Zdroj: Daily Mail, Today.

Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Alec Baldwin říká, že každý na natáčení filmu Rust ví, kdo může za smrt Halyny Hutchins

Velmi účinné hnojivo na papriky si vyrobíte doma z obyčejné...

Když nerostou a nedozrávají okurky, přidejte k nim...

Srpen je ideální čas k výsadbě jahodníků. Jak na to,...

Jak v srpnu prořezat ovocné stromy a keře, aby vám napřesrok...

Namnožte si své muškáty. Nastal ideální čas odebrat...

Je ideální čas namnožit hortenzie. Jak správně odebrat...

Zavřít reklamu