Elton John odmítl pozvání na recepci k uctění památky princezny Diany. Kvůli zdravotním problémům

Zahraniční 15. října 2021 | 08:53 — Mirka Malá
Před několika dny přišla zpráva, že se princ Harry se svou manželkou Meghan Markle nezúčastní slavnostního večera k uctění památky princezny Diany, tedy jeho matky, která se má uskutečnit 19. října v Kensingtonském paláci. A teď je jasné, že tam nebude ani Elton John, její velký přítel.
Další 1 fotografie v galerii
Elton John podstoupil na začátku měsíce operaci / Shutterstcok

Čtyřiasedmdesátiletá hudební legenda byla na seznamu hostů slavnostního večera v Kensingtonském paláci, ale zúčastnit se jej nemůže, protože je stále v rekonvalescenci po náročné operaci.

Elton má nový kyčelní kloub

Elton John podstoupil na začátku měsíce operaci náhrady kyčelního kloubu. Operace proběhla v pořádku, ale zpěvák se vzhledem ke svému věku po operaci zotavuje jen pomalu. A proto se nemůže uctění památky svojí velké přítelkyně, princezny Diany, zúčastnit.

Eltona sice britští televizní diváci příští týden uvidí v oblíbené show The Graham Norton Show, kde bude propagovat své nové album The Lockdown Sessions, ale tento pořad byl údajně předtočen ještě před jeho operací.

O Eltonově operaci neexistují žádné další informace, ale povídá se, že zpěvák zákrok podstoupil v posledních několika dnech. Poté, co letos v létě nešikovně spadl na tvrdý povrch, bojoval se silnými bolestmi. Jeho manžel David Furnish následně začátkem tohoto měsíce poskytl informace o Eltonově zdravotním stavu a přiznal, že zpěvák měl velké bolesti. Elton tak v souvislosti s operací musel přeplánovat svůj pracovní itinerář na nejbližší tři měsíce. Dále čtěte: Victoria Beckham v televizi vyděsila svým zjevem. Od fanoušků to schytala za napíchané rty.

Zdroj: Daily Mail.

Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu nabízí úchvatné písečné pláže i skryté zátoky

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu...

Balení bez námahy – módní tipy pro chytré a stylové...

Noční vlaky zažívají v Evropě renesanci: Tipy, kam můžete...

Kam na první letošní lyžování? Na rakouském ledovci...

Egyptská Taba: Vítejte v ráji dobrodruhů

Přemýšlíte o změně? Pár tipů na místa pro život, kde si...