Kate Middleton a princ William si pořídili slepice. Následují tak Meghan Markle s princem Harrym

Zahraniční 02. října 2021 | 10:28 — Mirka Malá
Ve slavném rozhovoru s Oprah Winfrey Meghan a Harry ukázali, jak u svého luxusního amerického domu chovají slepice. A teď se Harryho bratr a následník trůnu princ William s manželkou Kate přiznali, že si slepice pořídili taky.
Další 2 fotografie v galerii
Princ William tvrdí, že má doma zvěřinec / Depositphotos

Meghan s Harrym prozradili, že svému kurníku říkají Archieho hostinec. Pojmenovali ho po svém synovi. Pár také vysvětlil, jak zachránil slepice z nepěkného velkochovu.

Williamův zvěřinec

Kate a William o svých slepicích promluvili před několika dny během návštěvy irské ZOO, do té doby nikdo nevěděl, že se Williamova rodina tak trochu opičí po Harrym s Meghan.

Slepice ale nejsou jedinými zvířaty, která mají William, Kate a jejich tři děti doma. Mají také kokršpaněla (jeho jméno není veřejně známé), kterého do rodiny přijali krátce předtím, než jim loni zemřel pes Lupo. Kate také prozradila, že měli křečka jménem Marvin. William také v ZOO prozradil, že jeho osmiletý syn George je posedlý hady. Není ale jasné, zda doma královský pár nějakého hada má.

Kate se nebojí ani tarantulí

Kate se v ZOO nebála a do ruky vzala tarantuli. Její dcera princezna Charlotte by si to podlé své matky rovněž ráda vyzkoušela. Tarantule se shodou okolností jmenovala také Charlotte a malá princezna prý pavouky zbožňuje.

Královští pozorovatelé dobře vědí, že loni se malá princezna na videu ptala legendárního přírodovědce sira Davida Attenborougha, zda má také tak rád pavouky jako ona. Ovšem ani o tom, zda rodina kvůli princezně nějaké pavouky chová, není nic známo. Stejně tak jako o počtu slepic, které si údajně pořídili poté, co svůj kurník světu představili Meghan a Harry. Dále čtěte: Victoria Beckham prozradila, jak si po čtyřech dětech udržuje tělo. Pokud budete jíst jako ona, záruka hubenosti je tutová.

Zdroj: People.

Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Svět zasáhla smutná zpráva: Princezna Kate má rakovinu a podstupuje chemoterapii

Jaké jsou výhody běhu? Fakta a mýty o tomto sportu

Co můžete očekávat, když přivedete dítě do domácnosti se...

Jak správně prát tenisky v pračce, aby se nezničily ani boty...

Jedlá soda je dostupný a účinný pomocník v péči o psa či...

Jak jednoduše vyrobit trendy paletový nábytek na zahradu i do...

Nový trend vtrhl do českých měst, střešní včelaření je...