Catherine Zeta-Jones a Michael Douglas slaví. Manželství ale vždy idylické nebylo

Zahraniční 27. září 2021 | 09:43 — Mirka Malá
Ani tentokrát se to neobešlo bez oslavy. Herecký pár Catherine Zeta-Jones a Michael Douglas totiž oslavil společné narozeniny, které připadají na 25. září.
Další 2 fotografie v galerii
Manželé společně oslavili narozeniny / Depositphotos

Jenomže to není jediná pětadvacítka v jejich životech. Manžele totiž dělí rovných 25 let věkového rozdílu. A pak že si nebyli souzeni...

Michael Douglas se kvůli Catherine rozvedl

Zeta-Jones rozhodně nebyla žádné neviňátko. V 90. letech postupně chodila s televizní hvězdou Johnem Leslieem, zpěvákem Davidem Essexem a popovou hvězdou Mickem Hucknallem. V polovině 90. let byla krátce zasnoubená se skotským hercem Angusem Macfadyenem. V rozhovoru pro jedny britské noviny v roce 1995 popsala svůj životní styl: "Piju, kleju a mám ráda sex“. 

Michael Douglas býval kdysi na sexu dokonce závislý, a tak asi Danny DeVito věděl, co dělá, když tyhle dva seznámil na jednom filmovém festivalu. O dva roky později, tedy v roce 2000, se Douglas rozvedl a vzal si Zetu-Jones.

Manželství vždy idylické nebylo

V roce 2010 lékaři Douglasovi diagnostikovali rakovinu jazyka a Zeta-Jones se dostala do emocionálně turbulentního období. Byla ve stresu, nespala, nejedla. Nakonec začala trpět depresemi a dokonce veřejně přiznala bipolární poruchu a musela se léčit.

Tyto události vedly k tomu, že manželé v roce 2013 žili odděleně a v médiích se tehdy mocně spekulovalo o rozvodu. K tomu nakonec nedošlo a Douglas a Zeta-Jones se o rok později zase k sobě vrátili, oba vyléčení ze svých závažných nemocí.

V sobotu tak společně mohli oslavit Catherininy dvaapadesátiny a Michaelovy 77. narozeniny, a připomenout si tak svoje osudové pětadvacítky. Dále čtěte: Gábina Partyšová mnohé překvapila. Moderátorka totiž tvrdí, že ví, čím byla v minulém životě.

Zdroj: People Wikipedia.

Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Jak vybrat ideální turistickou obuv?

Jak vybrat ideální turistickou obuv?

Vítejte v lyžařském ráji. Na dovolenou v tomto malebném...

Spravte si náladu. Víkend v pohádkové vesničce vás nadchne...

Podivné památky s neobjasněnou historií i nejasným účelem....

Nejkrásnější podívaná světa. Děje se každý den, přesto...

Poznejte skutečnou perlu Evropy a její skrytá tajemství, o...

Zavřít reklamu