Leonardo DiCaprio je opět k mání! Krásnou modelku poslal k vodě!

Zahraniční 25. května 2017 | 02:08 — Anna Novotná
A je to tady! Začíná lov na herce Leonarda DiCapria (42), který se po roce rozešel se svou přítelkyní Ninou Agdal (25). Co se stalo, že poslal sexy krásku k vodě?
Další 2 fotografie v galerii
Leonardo DiCaprio, idol mnoha žen, je volný / Instagram

Herec a jeho přítelkyně, jak už u známého proutníka bývá zvykem profesí modelka, se před několika dny rozešli. "Nina a Leo už nejsou spolu, ale rozchod byl přátelský a zůstávají nadále kamarády," řekl blízký zdroj magazínu People.

Deník Daily Mail píše, že Leo a Nina zůstali přátelé. „Společně se domluvili, že bude lepší, když vztah ukončí.“ Prý se spolu rozešli teprve před pár dny, ale přátelí se dál. Proč se ti dva vlastně rozešli, zůstává otázkou. Nabízí se ovšem vysvětlení v tom, že spolu moc času netrávili. Leo bydlí v Los Angeles, zatímco Nina v New Yorku. Leonardo DiCaprio, idol mnoha žen, je tedy opět volný!

A jak se zdá byl to právě DiCaprio kdo se rozhodl pro rozchod. Že by v tom byl někdo třetí? Herec byl 13. května byl vyfocen před svým domem v Malibu, kde se loučil s neznámou ženou. A dánská topmodelka to rozhodně nebyla! 

Láska oscarového herce Leonarda DiCapria a dánské supermodelky Niny Agdal je tedy už minulostí. Po roce randění se dvojice rozešla. Naposledy byl pár společně spatřen začátkem května. Leo evidentně není připraven se usadit, oženit ani mít děti. Miluje ovšem přítomnost krásných žen, které rád střídá.

Dva roky chodil s herečkou Kristen Zang, od roku 2000 měl pětiletý vztah s topmodelkou Gisele Bündchen, tu poté vystřídala izraelská modelka Bar Rafaeli a další její kolegyně.

Rozchod z půvabnou modelkou ho nijak citově nezasáhl. O víkendu byl totiž opět spatřen, jak flirtuje s jinou ženou.

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu nabízí úchvatné písečné pláže i skryté zátoky

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu...

Balení bez námahy – módní tipy pro chytré a stylové...

Noční vlaky zažívají v Evropě renesanci: Tipy, kam můžete...

Kam na první letošní lyžování? Na rakouském ledovci...

Egyptská Taba: Vítejte v ráji dobrodruhů

Přemýšlíte o změně? Pár tipů na místa pro život, kde si...