Mila Kunis je čtyři měsíce po porodu v neuvěřitelné formě!

Zahraniční 01. dubna 2017 | 01:33 — Anna Novotná
Na konci listopadu porodila Mila chlapečka, který dostal jméno Dimitri Portwood. Malá dcerka Wyatt Isabelle, která se slavnému páru narodila v roce 2014 se tak dočkala bratříčka. Herečka ukrajinského původu se čtyři měsíce po porodu objevila na veřejnosti a šokovala svou úžasnou postavičkou.
Dalších 5 fotografií v galerii
Okouzlující herečka se čtyři měsíce po porodu objevila na veřejnosti / Instagram

Když hollywoodská herečka a manželka Ashtona Kutchera před dvěma lety očekávala svého prvního potomka, zdálo se, že musí porodit přinejmenším dvojčata. I během druhého těhotenství se Kunis pořádně zakulatila.

Drobná herečka, která se proslavila rolemi ve filmech Ted, Kamarád taky rád nebo Černá labuť, se ale před pár dny objevila na CinemaConu v americkém Las Vegas a po těhotenských kilech ani památky. Manželka Ashtona Kutchera oblékla overal, jímž zdůraznila útlý pas a vypadala kouzelně.

Mila se tak pohé čtyři měsíce po porodu může pochlubit stejně ladnými křivkami jako před těhotenstvím a už podruhé světu dokázala, že pro ni není po porodu problém, vrátit se k původní velikosti oblečení.


Mile dávají dvě děti zabrat a tak šla kila dolů sama. „Je to jiné, když máme dvě děti. Zase jsem si musela začít zvykat na to, že v noci ani nezamhouřím oko,“ prozradila dvojnásobná maminka.

Mila Kunis si letos zahrála v komedii Matky na tahu, kde odmítla otročit manželovi a dětem, aby si mohla konečně užít vše, o co kvůli péči o domácnost přicházela. Snad jí podobný osud nepotká i v reálu.

Komentáře
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Lidé se již brzy vrátí na Měsíc. Mise vyjde na astronomických 28 miliard dolarů

Dopřejte své kočce doma malý ráj. Vyrobte jí místo k...

Světelné řetězy dodají interiéru příjemnou atmosféru....

Vřesy jsou typicky podzimní rostlina. Jejich pěstování v...

Jak vyzrát na vedro v podkroví

Důvody, proč vaše kočka odmítá používat kočičí toaletu...

Kontinentální postel se od běžné neliší jen výškou. Je...

Zavřít reklamu