Natáčení je někdy nebezpečné. Své o tom už ví i herečka Tereza Kostková, která dostala kopanec od krávy

Seriály & Filmy 08. září 2021 | 17:33 — Mirka Malá
Herecká profese bývá někdy i pořádně nebezpečná, a to ani nemusí zrovna jít o natáčení nějakých akčních scén. Své o tom už ví i herečka Tereza Kostková.
Další 3 fotografie v galerii
Natáčení může někdy být nebezpečné / TV Prima

Kostková má sice pro strach uděláno, protože doma se synem Tondou chovají krajtu, kterou krmí živými myšmi, ale kráva je přeci jen o dost větší zvíře, které dokáže i zabít.

Podlitiny a boule jí ošetřovali na place

K nepříjemnému incidentu došlo během natáčení seriálu Hvězdy nad hlavou, ve kterém Tereza Kostková hraje veterinářku. Před natáčením proto prošla také veterinárním školením. Na všechno ale připravit nelze.

Třeba na nečekanou reakci obrovského zvířete během natáčení. "Půl roku jsem s ní točila, už jsem ji znala. Viděla jsem, že ten den byla naštvaná, nechtěla nás tam a já popoháněla celý štáb,“ prozrazuje Kostková svoje setkání se čtyřnohou kolegyní. "Ty krásné laskavé oči se změnily. Přípravy byly dlouhé, já v tom boxu byla sama a za mnou stála kráva. Kamera, připravíme se… – a letěla jsem. Kráva mě nakopla. Bylo to velký, měla jsem podlitiny a boule. Lehce v šoku jsem tam stála, ten záběr si doteď pamatuju.“

Přesto se herečka nenechala vyvést z míry. Vstala a se slovy: "Já jsem vám to říkala!“ šla okamžitě točit. Žádná pauza, jen chtěla záběr rychle natočit, aby se v boxu u krávy zdržovali co nejméně. Ošetřit se nechala, až když bylo hotovo.

Dlouhé čekání na telátko

Na nepříjemný a hlavně nebezpečný zážitek si přitom Tereza Kostková opravdu pořádně počkala. Šlo o poslední záběry seriálu. Natáčení totiž tvůrci dokončili v říjnu loňského roku, a stále jim chyběla jedna scéna. Porod malého telátka, při kterém veterinářka v podání Terezy Kostkové nemůže chybět. "Kvůli téhle scéně jsme se po měsíci vraceli zpátky do obce Sirá, kde byl statek, a natočili jsme poslední záběry seriálu,“ vzpomíná Roman Zach, který pomáhal u porodu společně s Pavlínou Mourkovou. Dále čtěte: Herečka Erika Stárková nedávno přiznala těhotenství, teď prozradila i své těhotenské chutě.

Zdroj: TV Prima.

Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Svět zasáhla smutná zpráva: Princezna Kate má rakovinu a podstupuje chemoterapii

Co můžete očekávat, když přivedete dítě do domácnosti se...

Jak správně prát tenisky v pračce, aby se nezničily ani boty...

Jedlá soda je dostupný a účinný pomocník v péči o psa či...

Jak jednoduše vyrobit trendy paletový nábytek na zahradu i do...

Nový trend vtrhl do českých měst, střešní včelaření je...

Vánočním věncům letos nebude vévodit jehličí, ale...