Moderátorka Sandra Parmová se pochlubila zásnubním prstenem

České 06. března 2017 | 12:15 — Anna Novotná
Jednatřicetiletá moderátorka Sandra Parmová se zasnoubila. Se svým přítelem Pavlem si svatbu naplánovali ani ne po roční známosti.
Sandra Parmová se zasnoubila / Instagram

Moderátorka Odpoledních zpráv zpráv Sandra Parmová prožívá s přítelem Pavlem lásku jako trám. Když ji přítel Pavel požádal na exotické dovolené o ruku, neváhala ani minutu a řekla "ano".

Sympatická blondýnka chodila skoro pět let chodila s kolegou Michalem Janotkou (34), rozchod oznámili na jaře. Novou lásku pak přiznala už v srpnu. Sandře stačilo pár společných měsíců, aby se pochopila, že Pavel je ten pravý.

Zásnuby proběhly v Thajsku a šťastná Sandra se pochlubila prstenem na své sociální síti. Jak zásnuby probíhaly svěřila Sandra v pořadu Top Star ve své domovské televizi.

„Zásnuby proběhly ráno v posteli, zrovna jsme chtěli jít na snídani a pak mi Pavel začal vyprávět o tom, co se mu zdálo, shodou náhod to bylo o zásnubách a najednou se mě zeptal, jestli bych nechtěla jít na snídani jako budoucí paní Pospíšilová. Pak jsem chvíli brečela a šli jsme snídat,“ zavzpomínala s úsměvem moderátorka.

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Úchvatné pláže, příznivé ceny, ale ještě mnohem více. Toto je pravé místo pro podzimní lenošení

Úchvatné pláže, příznivé ceny, ale ještě mnohem více....

Komplikace na hranicích. Co by měli turisté vědět, aby se...

Horská střediska řeší obří problémy. Bude se letos vůbec...

Nebe nad Evropou ukazuje, co se aktuálně děje v Rusku

Schází vám teplo? Vsaďte na destinaci, která je v...

Místa, která královna Alžběta II. milovala, se stala svědky...

Zavřít reklamu