Trapas Verešové: I mistr tesař se někdy utne! Andrea si vysloužila pořádnou vlnu kritiky!

České 31. ledna 2017 | 00:23 — Anna Novotná
Krásná modelka Andrea Verešová je známá svým dokonalým tělem a pevným zadečkem. Při pohledu na její perfektní postavu lze jen těžko uvěřit, že jí je 36 let a je matkou dvou dětí. O to víc je nepochopitelný krok, kterým se nedávno Andrejka poněkud ztrapnila na svém Instagramu.
Další 4 fotografie v galerii
Andrea Verešová je nádherná žena / Instagram

Verešová šlápla tak trochu vedle, když na svůj Instagram vložila fotografii zadečku, který ovšem nepatří jí, nýbrž úpně cizí ženě! Nepochopitelné gesto majitelky jednoho z nejkrásnějších zadečků českého i slovenského showbyznysu se modelce nevyplatilo.

Fanoušci si okamžitě jejího přešlapu všimli. Nejeden uživatel Instagramu poznal, že nejde o její zadeček, ale o ukradenou fotografii z jiného profilu. „Ještě třeba upozornit, že to není vaše fotka,“ komentovala fotografii jedna z fanynek. „Nemá to zapotřebí, tak ať se chlubí pozadím svým,“ přispěchala s komentářem i další.  

Že by nebyla tahle slovenská kráska se svou bezchybnou postavičkou spokojená? Vždyť její tělo a především pak její dokonalý zadeček zbožňuje nejen její manžel, právník Daniel Volopich, ale obdivuje ho tisíce mužů i žen. Tak proč zvěřejňovat cizí fotografie? Má tohle Andrea Verešová zapotřebí?

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Úchvatné pláže, příznivé ceny, ale ještě mnohem více. Toto je pravé místo pro podzimní lenošení

Úchvatné pláže, příznivé ceny, ale ještě mnohem více....

Komplikace na hranicích. Co by měli turisté vědět, aby se...

Horská střediska řeší obří problémy. Bude se letos vůbec...

Nebe nad Evropou ukazuje, co se aktuálně děje v Rusku

Schází vám teplo? Vsaďte na destinaci, která je v...

Místa, která královna Alžběta II. milovala, se stala svědky...

Zavřít reklamu