Eva Decastelo se rozmluvila o svém manželovi i nejhorším dárku, který v životě dostala

České 19. září 2021 | 15:16 — Mirka Malá
Herečka a moderátorka Eva Decastelo nedávno oslavila třiačtyřicáté narozeniny. Oslavy měla hned dvě a během té veřejné se rozpovídala o svém manželovi Reném.
Další 3 fotografie v galerii
Eva prožívá šťastné manželství / TV Prima

Spisovatele a scénáristu Reného Decastelo si Eva brala v roce 2009 a jsou tedy spolu už dvanáct let. Mají dvě děti, syna Michaela a dceru Zuzanu. A ani po 12 letech si Eva svého muže nemůže vynachválit.

Pozorný manžel

"Je to dokonalý muž. Nemusím nikdy nic naznačovat, zmiňovat, vždy se trefí do dokonalého dárku. Je to ten typ muže, který pozná, že jste byla u kadeřníka, máte nové oblečení, a stejně tak ví, co mám ráda,“ prozradila Eva přednosti svého manžela.

Ten jí také připravil rodinnou narozeninovou oslavu. Na narozeninový den naplánoval pro Evu rodinný oběd "Měla jsem s rodinou slavnostní oběd a manžel to vyšperkoval ještě tím, že pozval kamarádku, kterou jsem léta neviděla," pochvalovala si Eva.

Ke třicátinám dostala striptéra

Eva Decastelo také zavzpomínala na svoje třicáté narozeniny, na které bude ještě dlouho vzpomínat, i když nejde zrovna o pozitivní zážitek. "Ke třicátým narozeninám jsem dostala od kamarádek striptéra. Bylo to strašný – a nikdy víc, prosím,“ vzpomíná s úsměvem.

Decastelo v současné době hraje v seriálu Slunečná a její herečtí kolegové na její narozeniny také nezapomněli. Denisa Nesvačilová, Lukáš Langmajer, Roman Tomeš a Lucie Benešová během veřejné akce Evu zaskočili dortem a dárkovým košem, obojí jí donesli přímo na pódium. "Zní to divně, ale opravdu jsem to nečekala a rozplakala jsem se. Nenapadlo mě, že si vzpomenou, lidi pod pódiem zazpívali a byla jsem z toho celá naměkko,“ popisuje Eva dojemnou chvíli. "Domů jsem vezla asi tři tašky různých dárků, obrázků, fotek, náramků. Bylo to moc hezký.“ A dodává, že ještě jednou moc všem děkuje. Dále čtěte: Natáčení je někdy nebezpečné. Své o tom už ví i herečka Tereza Kostková, která dostala kopanec od krávy.

Zdroj: TV Prima.

Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Chcete mít elegantní dům i zahradu za rozumné peníze? Spolehněte se na minimalistické prvky!

Průvodce půjčováním nářadí: vaše cesta k efektivním...

Jedlá soda je dostupný a účinný pomocník v péči o psa či...

Plzáci začínají klást vajíčka. Když je nezastavíte,...

Lahodné míša řezy: Připravte si je doma podle receptu...

Vyzrajte na plevel chytře: Použijte vroucí vodu nebo směs z...

Zlikvidujte mšice bez chemie. Vyrobte si účinný postřik z...