Čtyřnásobná maminka a hvězda seriálu Četnické humoresky Alena Antalová podstoupila liposukci

České 20. února 2021 | 09:50 — Anna Novotná
Krásná Ludmila ze seriálu Četnické humoresky se rozhodla pro úpravu bříška a boků za pomoci laserové liposukce. Víme proč se pro tento zákrok rozhodla i kde ho podstoupila!
Další 1 fotografie v galerii
Alen Antalová se rozhodla vytvarovat své tělo pomocí liposukce / Yes Visage

Půvabná herečka, kterou si jistě pamatujete ze seriálu Četnické Humoresky či Pojišťovny štěstí, Alena Antalová podstoupila speciální moderní laserovou liposukci. „Jsem ráda, že jsem tady. Myslím si, že je dobře, když se o sebe člověk stará. Já mám v tomto směru trochu resty. Proto v tento zvláštní čas, kdy se vše najednou zpomalilo, mám konečně prostor na takovéto holčičí věci,“ vysvětluje načasování zákroku herečka.

Přestože se udržuje v dobré kondici, má jako každá žena pár míst, které by si přála vylepšit. „Nejedu se zbavit kil po dětech nebo Vánocích. Přijela jsem za panem doktorem Paduchem, který je odborník na laserovou liposukci, aby mi pomohl se zbavit vzpurných problematických míst na bříšku a na bocích, které nevyřeší ani cvičení ani diety,“ prozrazuje čtyřnásobná maminka Alena Antalová.

A známa herečka rozhodně není sama, kdo problematické partie řeší stejný způsobem. Liposukci přiznává i topmodelka Simona Krainová, její setra a manžel nebo herečka Alice Bendová. Laserová liposukce SlimLipopatří dnes k nejvyhledávanějším a zároveň nejúčinnějším metodám trvalého odstranění tuku.

„Velkou výhodou této metodyje, že předchází vzniku nerovností a kožních převisů. Jako jediná liposukce zároveň stahuje a vypíná pokožku a to s minimální rekonvalescencí. Navíc během jednoho zákroku lze odsát nadbytečný tuk i z více partií najednou," říká přední specialista na tumescenční a laserové liposukční techniky MUDr. Tomáš Paduch.

A na co se herečka Alena Antalová nejvíc těší? Samozřejmě na výsledek zákroku, ale i na premiéru muzikálu Jane Eyrová, kde hraje roli paní Fairfaxové. Zatím poctivě zkouší a doufá, že se v dubnu s diváky už konečně uvidí. Zda se to nakonec podaří a premiéra muzikálu bude podle plánu s jistotou říct neumíme. Každopádně s jistotou víme, že ji to na pódiu i mimo něj bude rozhodně slušet!

Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Lidstvo poprvé v historii otestovalo zbraň proti asteroidům. V budoucnu by technika mohla uchránit život na planetě

Péče o levanduli: Podzimní zastřižení by nemělo být...

Podzimní péče o růže: Jak je správně prořezat a...

Kompostování je efektivní způsob, jak využít napadané,...

Muchovník rychle roste a bohatě plodí. Dopřejte mu podzimní...

K dozrání zelených rajčat pomůže prastará italská finta....

Zahrádkářský kalendář na podzim: Jaké důležité práce...

Zavřít reklamu