Herečka Kateřina Brožová přiznala, kdo u ní doma šéfuje

České 25. července 2020 | 15:46 — Anna Novotná
Herečka Kateřina Brožová už sice před dvěma lety překročila padesátku, ale na její bezchybném vzhledu byste jen těžko tento věk odhadovali. Herečka snad objevila elixír mládí, který každý den užívá. Celý život má okolo sebe tolik nápadníků, až leckdy neví, co s nimi. Na charitativní akci We love Dogpoint nám prozradila, kdo si získal její srdce, i kdo u ní doma šéfuje.
Další 4 fotografie v galerii
Kateřina je nejen atraktivní blondýnka a skvělá herečka, má také dobré srdce / Archiv K. Brožové

Vzít si psa z útulku je šlechetná věc. Pokud máte doma zavedenou smečku, buďte ale opatrní, protože psi z útulku mohou mít po prožitých traumatech nestálou povahu a mohli by nechtěně narušit rovnováhu nastolenou mezi vašimi psy.

S adopcí by neváhala ani herečka Kateřina Brožová, své dva miláčky, jezevčíka Maxe a ridgebacka Jordiho, ale dobře zná a je si vědoma jejich temperamentu.

„Kdybych věděla, že to ti dva zvládnou, neváhala bych. Vím také, že pejsci z útulku jsou nesmírně vděční a oddaní novému pánovi. Je mi každého velmi líto, že se tam musel dostat. Vzala bych si klidně takového pejska, ale s Maxem a Jordim by to nešlo. Myslím, že by velmi žárlili, jsou to pěkná kvítka. Moji nejvěrnější kluci! Mají se rádi a šéf je jezevčík Max,“ vysvětluje hierarchii půvabná Kateřina, která přišla podpořit psí útulek Dogpoint ve Lhotkách u Kostelce nad Černými lesy.

Dobré psí útulky je třeba si hýčkat a to dobře ví i půvabná herečka, proto přišla podpořit dříve michelský útulek, který již pět let buduje zázemí pro opuštěné a týrané psy v bývalé hájence v lesích mezi Kutnou Horou a Prahou.

Návštěvníci charitativní akce mohli přispět přímo do kasičky, nebo účastí v tombole, či zakoupením občerstvení ve foodtrucku. Pozvání na akci přijali také herečka Kateřina Brožová, herec Miroslav Etzler nebo zpěvačka Heidi Janků a podařilo se zde vybrat 27.760 korun, ke kterým se později přidá výtěžek z kasiček umístěných na prodejnách. Každý psí kotec stojí 25 000 Kč, tím pádem zbývá vybrat ještě 97 240 Kč Podpořte psí útulek Dogpoint i vy koupí vybraného zboží nebo přímým finančním příspěvkem do kasičky v prodejnách nebo charitativním voucherem na e-shopu We love dogs. 

Samotné akce se některé osobnosti nemohly zúčastnit, např. zpěvák Meky Žbirka, člen kapely Yo Yo Band Richard Tesařík, ani herečka Veronika Khek Kubařová podpořily útulek alespoň finančními dary na dálku.  

Jedním z nejrannějších sponzorů je i obchod s chovatelskými potřebami We love dogs – Hunter. „S Dogpointem spolupracujeme od samého počátku, kdy jsme se zapojili do podpory rekonstrukce a výstavby jeho areálu, tedy už přes pět let. Líbil se nám jeho plánovaný přístup k opuštěným a znevýhodněným pejskům a musím říct, že se jej opravdu daří realizovat na 100 %. Michaela Zemánková, zakladatelka útulku, je neuvěřitelně obětavá, pracovitá žena a velmi schopná manažerka. Neznám žádný jiný útulek v ČR, který je tak profesionálně vedený s takovou péčí o pejsky,“ vysvětluje Václav Žák, spolumajitel obchodu We love dogs, proč se rozhodl podporovat zrovna Dogpoint. 

Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Bouřky mohou být nebezpečné. Proč byste měli vynechat sprchování a mytí nádobí během bouřky?

Jaké jsou výhody běhu? Fakta a mýty o tomto sportu

Co můžete očekávat, když přivedete dítě do domácnosti se...

Jak správně prát tenisky v pračce, aby se nezničily ani boty...

Jedlá soda je dostupný a účinný pomocník v péči o psa či...

Jak jednoduše vyrobit trendy paletový nábytek na zahradu i do...

Nový trend vtrhl do českých měst, střešní včelaření je...