Expřítel Rolins a Průšové opět v nemocnici: Lékaři mu odstranili další nádor

České 14. ledna 2017 | 05:24 — nov
Nejčernější obavy se Petru Vlasákovi v září loňského roku vyplnily. Po magnetické rezonanci výsledky potvrdily to, čeho se tak bál. Bohužel se mu nádor vrátil. Tento týden podnikatel podstoupil operační zákrok a své fanoušky a přátele pozdravil přímo z nemocničního lůžka.
Další 2 fotografie v galerii
Po deseti letech, co Petrovi nádor velikosti pomeranče z hlavy odstranili, je po další operaci. / Facebook

Expartner Dary Rolins a Kateřiny Průšové, podnikatel Petr Vlasák, který svým zjevem okouzlil řadu českých krásek, vyhrál před deseti lety svůj boj s rakovinou. Když mu tenkrát lékaři diagnostikovali nádor na mozku, byla šace na přežití jen pět procent. Petr je však velký bojovník a svůj boj tenkrát vyhrál.

Už loni v září Petr Vlasák přiznal, že je něco špatně. "Bohužel je to tak, na stejném místě je opět nádor. Ale pan doktor, který mi před deseti lety zachránil život, mě ujistil, že to není životu nebezpečné. Je to prý velmi dobře ohraničené, takže jsme se dohodli, že na operaci půjdu až v lednu,“ řekl tehdy Blesku Vlasák.

Magnetická rezonance odhalila, že rakovina je zpět, i když v menším měřítku. Útvar má tentokrát naštěstí "jen" velikost fazole. "Myslel jsem, že když se do pěti let nic neobjevilo, tak jsem v pohodě. Ale tenhle typ nádoru se většinou do devíti až dvanácti let vrací. A mně se vrátil po deseti," řekl Petr Vlasák v září.

Ve středu podnikatel podstoupil operační zákrok a své fanoušky a přátele pozdravil přímo z nemocničního lůžka Nemocnice Na Homolce. Petr je neskutečný svou pozitivní energií a tak věříme, že i tentokráte zákeřnou rakovinu porazí.

Jeho zdravotní stav vypadá naštěstí dobře. "Zdravím a žiju. Pan doktor Šroubek je bůh," napsal krátce po operaci. Důležité je, aby i následná rekonvalescence šla podle plánu a Petr jednou pro vždy rakovinu porazil! Držíme palce!

Komentáře
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Barbora Šporclová Kodetová rozechvěla hlasivky. Všichni jen zírali

Vytáhněte zazimované muškáty. I zažloutlé a neduživé...

Staré džíny je škoda jen tak vyhodit. Jednoduše je...

Spaní na zemi na matraci má své příznivce i odpůrce. Víme,...

Blíží se čas pro jarní výsadbu česneku. Nemůžete sice...

Pořiďte dětem originální zvířátko. Péče o potemníka je...

Než si vyberete přímotop, zvažte výhody i nevýhody...

Zavřít reklamu