Krásná Klára Medková se po dlouhé době objevila ve společnosti. A dokonce po boku slavného manžela

České 01. srpna 2019 | 10:26 Anna Novotná
Jedna z našich nejkrásnějších modelek Klára Kováčová Medková, kterou už na přehlídkových molech jen tak neuvidíte, se objevila na akci k příležitosti představení prvního produktu HYALURON ELIXIRU.
Loading...
Půvabná blondýnka po delší době zapózovala fotografům / Klinika Yes Visage

Klára s manželem letos oslaví šesté výročí od svatby, ale ve společné domácnosti spolu žijí již 15 let! Bývalá modelka Klára Medková a fotbalista Radek Kováč tvoří jeden z nejstabilnějších párů českého showbyznysu.

Před lety patřil Radek Kováč k bujným fotbalistům, kteří si uměli naplno užít každý mejdan, ale s tím už je dávno konec. Kováč, kterému se přezdívá český David Beckham, se po boku své manželky Kláry Medkové zklidnil a dnes je pro něj rodina na prvním místě. To samé platí i pro Kláru, kterou ve společnosti, ale ani na přehlídkovém mole jen tak neuvidíte. 

My jsme krásnou Medkovou i s manželem potkali na představení prvního produktu HYALURON ELIXIRU Kliniky YES VISAGE. Celou akci moderovala Iva Kubelková, která na závěr spolu se zpěvačkou Lucií Bílou a primářem plastické chirurgie Martinem Molitorem z Kliniky YES VISAGE nový přípravek pokřtila.

Mezi hosty se objevila třeba modelka a blogerka Nikol Moravcová, moderátorka Petra Svoboda či moderátorka Jana Bobošíková.

A co na nový produkt obě kmotry říkají? „Jsem velmi šťastná, že jsem tak trochu součástí Kliniky YES VISAGE, která vytvořila tento krásný elixír. I já ho budu mít ve své koupelně a budu ho používat, protože se stará o naší krásu zevnitř. Uvidíte, za chvilku to na mně bude znát,“ prozrazuje několikanásobná Zlatá slavice Lucie Bílá a s úsměvem dodává: „Elixíru přeji, aby si našel spousty nadšenců, jako jsem já.“

Také moderátorka a herečka Iva Kubelková se těší až HYALURON ELIXIR vyzkouší: „Mám radost, že mohu být kmotrou tohoto krásného produktu. Jsem velkou příznivkyní všech věcí, které jsou neinvazivní a pomáhají nám ženám, ale i mužům zpomalovat stárnutí.“

V čem se ukrývá tajemství HYALURON ELIXIRU?

Právě ve 100% čisté bioaktivní kyselině hyaluronové, zázračné přírodní látce, která v péči o zdraví a pleť hraje nezaměnitelnou roli. Tvoří totiž jednu z hlavních složek mezibuněčné hmoty. „Kyselinu hyaluronovou bych nazval tak trochu všelékem, neboť je obsažena ve všech tkáních, které jsou důležité pro lidský život. Pokud je ji nedostatek, pak z hlediska estetické medicíny, vypadá kůže starší a ochablejší,“ prozrazuje primář plastické chirurgie Martin Molitor z Kliniky YES VISAGE. Hlavní přínosy nového přípravku jsou tedy hydratace, omlazení pleti, zvýšení pružnosti a síly pokožky.

„Kyselinu hyaloronovou lze doplňovat injekčně, prostřednictví krémů či v podobě přípravku, který se užívá vnitřně a díky tomu se distribuuje, tam kde je jí nejvíce potřeba. Aby se účinek projevil naplno, je třeba přípravek užívat určitý čas, neboť vaše tělo samo vyhodnotí, kde je ho nejvíc potřeba. A v první řadě to nemusí být v kůži, ale třeba v kloubech,“ vysvětluje primář Martin Molitor.

Stačí pár kapek denně

Jen 13 kapek HYALURON ELIXIRU s obsahem koncentrované kyseliny hyaluronové denně dokáže mimořádně zmírnit příznaky a efektivně zpomalit stárnutí. HYALURON ELIXIR hydratuje pokožku, tkáně a celý organismus směrem zevnitř ven. K dostání exkluzivně na pobočkách Kliniky YES VISAGE v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě.

Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Jsou jeho filmové dny sečteny? Brad Pitt se zamýšlí nad svou kariérou

Dopřejte si bohatou úrodu sladkých melounů. Potřebují...

Jak dosáhnout rekordní úrody a velikosti brambor? Stačí ve...

Borůvky na zahradu i terasu. Klíčový je výběr správné...

Pěstujte hortenzie jako profesionál. Odmění se vám bohatou...

Pohnojte v červnu cibule tradičním hnojivem obsahujícím...

Vyzrajte na plevel chytře: Použijte vroucí vodu nebo směs z...

Zavřít reklamu