Šťastný Leoš Mareš: Splnil se mu velký sen!

České 13. června 2018 | 17:51 — Anna Novotná
Leoš Mareš je šťastný muž. V životě se mu opravdu daří. Moderátor a jeden z nejvlivnějších českých influencerů se z plachého berounského hlasatele vypracoval v muže, kterého milují statisíce fanoušků. Navíc je šťastně ženatý a po boku své nové ženy Moniky Marešové jen kvete. I Leoš má ale své sny a jeden z nich mu včera splnil mistr Karel Gott!
Další 1 fotografie v galerii
Leoš Mareš zažívá velmi šťastné období / Instagram

Karel Gott v úterý po čtyřech letech vystoupil na samostatném koncertu v pražské O2 areně. Zaplněná hala přivítala mnohonásobného Slavíka aplausem vestoje. Poté Karel Gott (78) zazpíval první píseň Noční král. Koncert navštívilo přes 12 tisíc posluchačů všech generací a na svůj velkolepý koncert si mistr pozval moderátora Leoše Mareše (42) a zazpíval s ním duet. 

Vystoupení, které si slavný český zpěvák sám moderoval, doprovázely světelné efekty, umělý déšť a projekce na velké LED obrazovky. Společně s Leošem Marešem zazpíval Gott hitovku Být stále mlád. Leošovi se tak splnil jeho velký sen!

"Před 16 lety jsem napsal text o tom, jak ten čas letí. Bylo mi dvacet šest a měl jsem sen, že by refrén k němu byla píseň ,Být stále mlád´ a že by ho zpíval Karel Gott. Tenkrát jsem za ním samozřejmě nešel. Styděl jsem se a věděl jsem, že by kluk v kožichu s takovým přáním působil dost trapně. Ten nápad jsem zaplašil, ale moje slova už existovala, tak jsem je využil na svém druhém albu. Píseň se jmenovala ,Už jsme zase starší´,” svěřil se Mareš fanouškům na sociální síti.

"Když už jsem na to dávno zapomněl, tak jsem najednou roce 2010 uslyšel z rádia německého rapera Bushida, jak rapuje a Karel Gott mu zpívá refrén ,Für immer jung´. Stáhlo se mi hrdlo. Nééé, to byl přece můj nápad už v roce 2002,” pokračoval moderátor.

"Myslel jsem si, že se tím příběh skladby ,Být stále mlád´ pro mě definitivně uzavřel a už se nikdy nestane skutečností. Uběhlo dalších osm let a letos mi Karel Gott zavolal a pozval mě na svůj koncert v O2 areně. Myslel jsem si, že mi nabízí vstupenky někam na tribunu a byl jsem za ně šťastný. Když mi vysvětlil, že by chtěl se mnou na pódiu udělat nějakou písničku, stáhlo se mi hrdlo podruhé. Vzpomínka na dávný nápad vytryskla jako gejzír... a Karel souhlasil," pokračoval Mareš, který následně mistrovi veřejně poděkoval, že jeho velký sen se mohl stát skutečností.

Když se při písních “Když jsem já byl tenkrát kluk” nebo “Být stále mlád” na projekční ploše objevily Gottovy fotografie z mládí, mnoho diváků se neubránilo dojetí.

Oblíbený moderátor Evropy 2 zažívá opravdu šťastné období. Od dob, co se dal dohromady s Monikou, hodně zapracoval na své postavě a vypadá nejlépe za svou kariéru, šťastně se oženil a podařilo se mu něco neskutečného. Ačkoliv to není profesionální zpěvák ani muzikant, hned dvakrát vystoupil v narvané O2 areně, kde v úchvatné show fanouškům naservíroval své největší hity a podle nadšených fanoušků připravil naprosto famózní podívanou. 

Přestože o sobě nejbohatší český moderátor nikdy netvrdil, že je opravdovým zpěvákem, dokázal uchvátit diváky hned dvakrát během své velkolepé show v pražské O2 areně a nakonec si zazpíval i se samotným mistrem Karlem Gottem!

Komentáře
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Pastevci v daleké Sibiři objevili dokonale zachovalou mumii obřího tvora

Důvody, proč vaše kočka odmítá používat kočičí toaletu...

Kontinentální postel se od běžné neliší jen výškou. Je...

Interiéry v přírodním duchu jsou v módě. Dozdobte je...

Nepromarněte ideální dobu pro sklizeň rakytníku. Jinak se...

Naučit psa chodit na vodítku jde i bez nepříjemného...

Několik jednoduchých rad, které vám pomohou zbavit se...

Zavřít reklamu