Vítězka StarDance Veronika Lálová má kuráž! Sama zamířila na světově známý karneval do Ria

České 20. února 2018 | 15:18 — Anna Novotná
Vítězka poslední řady oblíbeného televizního pořadu StarDance se již několik let věnuje karnevalové sambě. Nyní vyrazila až do samotného centra samby Ria de Janeira.
Další 1 fotografie v galerii
Veronika stráví v Brazílii celý měsíc / Archiv Veroniky Lálové

Do Brazílie vyrazila Veronika nejen kvůli karnevalu, který je největší oslavou samby, ale především sbírat nové zkušenosti.

„Přijela jsem do Ria tančit sambu na karneval, ale také trénovat. U nás doma se není od koho učit, tak jsem přijela sbírat další zkušenosti opět sem. Kromě studia samby budu určitě tančit na pouličním karnevale. Ten probíhá v celém městě, ale hlavní průvod je na známém místě Sambódromo. Tam tančí ty nejlepší tanečnice z Brazílie, které se celý rok pečlivě připravují. Věřím, že i zde načerpám mnoho zajímavých zkušeností a postřehů. Zůstanu tu celý únor, takže bude čas i na odpočinek a načerpání nové energie do další práce.“

Rio je jedno z nejkrásnějších měst na světě, ale také jedno z nejnebezpečnějších z celé Jižní Ameriky a tak je otázkou, zda si i tuto skutečnost Veronika připouští. „Nebudu dělat hrdinku, trochu se obávám, to je jasný. Mám velký respekt, rozhodně na sebe nebudu upozorňovat žádnými šperky. Budu se mít na pozoru. Rodiče se těší už nyní, až se vrátím. Nedivím se, také bych o ně měla strach. Bezpečností situace tam je opravdu špatná,“ říká Veronika.

Po příletu byla pozvána dokonce i do brazilské televize. Vyprávěla o tom, jak se k sambě vlastně dostala a samozřejmě nechyběla ani úkázka. „Je to úžasný, česká holka tančí sambu před kamerou v Riu de Janeiru. Neuvěřitelný zážitek,“ dodává.

Veronika stráví v Brazílii celý měsíc a tak bude mít hodně času načerpat spoustu nových zkušeností na svá vystoupení. Máme se tedy rozhodně na co těšit!

Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Last minute Turecko s cestovní kanceláří TUI aneb Prožijte dovolenou snů

Last minute Turecko s cestovní kanceláří TUI aneb Prožijte...

Dlouhá cesta může být pro dítě utrpením, nová auta ale...

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu...

Balení bez námahy – módní tipy pro chytré a stylové...

Noční vlaky zažívají v Evropě renesanci: Tipy, kam můžete...

Kam na první letošní lyžování? Na rakouském ledovci...