Bývalá Miss Lucie Křížková šokovala! 10 týdnů po porodu se prošla po mole ve spodním prádle!

České 15. dubna 2017 | 14:32 — Anna Novotná
Dvaatřicetiletá moderátorka pořadu Sama doma Lucie Křížková dokázala, že když se chce, tak jde všechno. Dva a půl měsíce po porodu dcery Loly vyšla na molo ve spodním prádle.
Další 3 fotografie v galerii
Křížková překvapila bezchybným tělem / Instagram

Ačkoli je Lucie dva a půl měsíce po porodu, pyšní se téměř dokonalou postavou. Super křivky má díky racionálnímu stravování a aktivního životního stylu a to i během těhotenství. Kromě každodenní pětikilometrové chůze se věnovala i těhotenské józe. 

Lucie Křížková porodila koncem ledna a už nyní chodí přehlídky spodního prádla. Těhotenská kila a nedokonalosti jako jsou strie nebo celulitida na ní ale rozhodně nehledejte. Modelka je pár týdnů od porodu téměř na své původní váze.

Lucie Křížková svůj věk rozhodně nevypadá. A na dva porody za sebou už vůbec ne. Půvabná moderátorka si tak troufla deset týdnů po porodu na molo a ještě hodně spoře odděná. Za svoji postavu se rozhodně stydět nemusela. Modelka a moderátorka, která vyhrála titul Miss v roce 2003 sice při těhotenství nepřibrala ani devět kil, přesto na sobě ale musela zamakat. Ale stálo to za to!

„Bylo fajn odskočit si na chvíli od plenek a být zase za čiči," zhodnotila svůj počin půvabná maminka.

Už je to 14 let, co Lucie Křížková, tehdy Váchová, získala korunku královny krásy. A nikdo by nehádal, že od té doby už uplynulo tolik času. Modelka, která je v současnosti dvojnásobnou maminkou, zraje jako víno.

Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu nabízí úchvatné písečné pláže i skryté zátoky

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu...

Balení bez námahy – módní tipy pro chytré a stylové...

Noční vlaky zažívají v Evropě renesanci: Tipy, kam můžete...

Kam na první letošní lyžování? Na rakouském ledovci...

Egyptská Taba: Vítejte v ráji dobrodruhů

Přemýšlíte o změně? Pár tipů na místa pro život, kde si...