Hanychová zveřejnila identitu nové milenky Jaromíra Soukupa: Nejvíc mě ranilo, že to byla moje dlouholetá kamarádka!

České 23. března 2024 | 11:11 — Anna Novotná
Už několik týdnů se mluví o tom, že mediální magnát Jaromír Soukup má novou milenku. Agáta Hanychová teď ve svém podcastu šokovala zveřejněním identity jeho nové ženy i přiznáním, že jí jeho nový vztah velice ranil.
Agáta Hanychová přiznala, že ji Jaromírův nový vztah ranil / Se svolením Face To Face

Agáta Hanychová, která je nově provdaná za otce svého prvního dítěte Miroslava Dopitu si stále vyřizuje účty s ostatními tatínky svých dětí. Nebo možná si účty vyřizují zhrzelí tatínci, což sama Agáta nadhodila ve svém podcastu na Hero Hero, který natáčí společně s Ornellou Koktovou.

Agáta si Ornelle postěžovala, že má dojem, že Jaromír Soukup i Jakub Prachař se nedokázali vyrovnat s jejich rozchodem a proto si s ní teď vyřizují účty přes soudy. "Od Soukupa jsem to čekala, od Prachaře ne. Nic mi neřekl, přišla mi od něj rovnou obálka s předvoláním k soudu," svěřila se fanouškům. "Myslím, že ty tátové mi závidí moje čísla na Instagramu," pokračovala známá influencerka ve spekulacích, proč s ex partnery nevychází tak, jak by si přála.

A pak dostala Agáta od Ornelly zásadní otázku: "S kým ten Jaromír je?"

"Jaromír je s Gábinou," šokovala Agáta a přihodila informaci, že románek mezi Soukupem a Wolfovou začal již v polovině listopadu.

Agáta přiznala, že ji samotnou tato informace velice zasáhla. "Nejvíc mě na tom ranilo, že to byla moje dlouholetá kamarádka. Chodila ke mně na zahradu, koupat se do bazénu, jedla s mými dětmi a myslím, že jsem jí i dost pomohla s Instagramem, když začínala. Myslela jsem si o ní, že je to člověk, na kterého se můžu spolehnout. Hrozně mě to zranilo," přiznala Agáta, která se své kamarádce pochopitelně také pravidelně svěřovala s osobními věcmi aniž by tušila, že je Gábina možná dál předává Jaromíru Soukupovi.

Gábina Wolfová ani Jaromír Soukup se k celé situaci zatím nevyjádřili a sám Jaromír zatím svou novou lásku v médiích odtajňovat nechtěl.

"Netuším, co tvrdí paní Dopitová. A netuším, proč se paní Dopitová ke mně veřejně vyjadřuje. Vůbec nehodlám své soukromí komentovat," odsekl mediální magnát na dotaz webu zivotvcesku.cz.

Přesto ale Soukup v rozhovoru pro Idnes přiznal, že mu skutečně do života vstoupila nová žena. „Samozřejmě, že nejsem sám, ovšem jakýkoli můj doprovod by okamžitě byl pod palbou bulvárních médií a mně se nechtělo ji vystavovat svinstvům,“ svěřil se podnikatel.

„Ženy v mém životě vždy hrály svoji roli. Obdivuji je a nemohu si bez nich život představit,“ dodal čerstvě zamilovaný Soukup, který své nové milence půjčuje letní sídlo ve Španělsku a evidentně se Wolfovou snažil chránit před nátlakem médií.

Zdroj: Instaram A. Hanychové, Hero Hero, Idnes, zivotvcesku.cz. Dále čtěte: Stovky tisíc lidí v Česku netuší, že mají nemoc, která hlásí příchod cukrovky.

Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Last minute Turecko s cestovní kanceláří TUI aneb Prožijte dovolenou snů

Last minute Turecko s cestovní kanceláří TUI aneb Prožijte...

Dlouhá cesta může být pro dítě utrpením, nová auta ale...

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu...

Balení bez námahy – módní tipy pro chytré a stylové...

Noční vlaky zažívají v Evropě renesanci: Tipy, kam můžete...

Kam na první letošní lyžování? Na rakouském ledovci...