Bitva kdo s koho pokračuje. Angelina Jolie tvrdí, že Brad Pitt dusil jedno z jejich dětí

Zahraniční 07. října 2022 | 18:36 — Pavla Krejčí
Bitva kdo s koho pokračuje. Angelina Jolie a Brad Pitt se předhánějí v žalobách, aniž by se spor někam pohnul. Bývalá Lara Croft nyní podala křížovou stížnost v reakci na žalobu Pitta kvůli tomu, že prodala svůj podíl v jejich vinařské společnosti. Nyní tvrdí, že dusil jedno z jejich dětí.
Angelina Jolie se snaží Pittovi zavařit / Depositphotos

Nejedna romantická duše by při pohledu na vyostřený vztah mezi Angelinou Jolie a Bradem Pittem zaplakala. Kdysi oblíbený a harmonický pár si nyní nemůže přijít na jméno a komunikace mezi nimi probíhá převážně skrze jejich právníky. Ačkoliv se Pitt alespoň kvůli dětem snaží zachovat jakousi neutralitu, Jolie o něm nechce ani slyšet.

Těžko říci, kdo z nich je ve větším právu, nedá se však popřít, že Jolie volí poněkud ostřejší metody. Poté, co se pokusila prodat svou polovinu vinařské společnosti, kterou společně zakoupili v roce 2008, jsou na válečné stezce. Pitt, jenž své vinařství Miraval nade vše miluje, to nemohl překousnout a podal proti ní žalobu, v níž uvádí, že se účelně snažila jejich podnik poškodit.

Herečka reagovala tím, že se na světlo snažila vytáhnout informace ohledně leteckého incidentu z roku 2016, který vedl k jejich rozvodu. Tím však neskončila. Její další tah zahrnoval odhalení údajných pikantních událostí, které se na palubě letadla staly. Přestože Pitt jakékoliv fyzické napadení popírá, Jolie tvrdí, že zaútočil na jedno z jejich dětí.

Ve spisu žaloby stojí: „Když jedno z dětí verbálně bránilo Jolie, Pitt se na něj vrhl. Jolie ho pak zezadu popadla, aby ho zastavila. Aby ji ze sebe setřásl, pohnul se Pitt dozadu k sedadlům a tím zranil Jolie. Děti se k nim ihned vrhly a statečně se snažily jeden druhého chránit. Než to skončilo, Pitt jedno z dětí dusil a další udeřil do obličeje. Některé děti Pitta prosily, aby toho nechal. Všechny byly vyděšené."

Zdroj blízký Pittovi magazínu People popsal vlastní pohled na jejich spor. Podle něj se Angelina neustále snaží Pittovi dělat problémy a mění verze onoho incidentu. „Je neuvěřitelně smutné, že stále opakuje, reviduje a přetváří svůj popis události, která se stala před 6 lety, navíc přidává zcela nepravdivé informace, aby se pro sebe pokusila získat další pozornost na úkor jejich rodiny. Měla příležitost sdílet informace s orgány činnými v trestním řízení, které se rozhodly nevznášet obvinění. Měla možnost se o ně podělit během zdlouhavého procesu o vazbě. Každý měsíc mění sled událostí a vytahuje nové a stále nepravdivé informace pro účely, kterým může rozumět jen ona."

Navzdory vážným obviněním z napadení se Pitt po rozvodu snaží s dětmi udržovat pravidelný kontakt. Mezi jejich potomky, vlastní i adoptované, patří Maddox (21), Pax (18), Zahara (17), Shiloh (16) a dvojčata Vivienne a Knox (14).

Už jen kvůli dětem se snad spory mezi nimi konečně vyřeší a budou schopni komunikovat, aniž by mezi nimi zavládla zášť a hádky. Pitt a Jolie jsou bohužel tím důkazem, že i navzdory navenek ideálnímu vztahu láska nestačí a mnohdy se může změnit až v nenávist. Sejměme z očí růžové brýle a řekněme si narovinu – Hollywood mnohdy spíše rozlučuje, než slučuje.

Psali jsme také: Herec Christian Bale by si chtěl zahrát ve Star Wars. Bylo by to pro mě potěšení, přiznal

Autorský článek, další zdroj: people.com

Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Nejprodávanější kompaktní dodávka na elektřinu v Evropě má nástupce, nový Expert se mimořádně povedl

Jaké jsou výhody běhu? Fakta a mýty o tomto sportu

Co můžete očekávat, když přivedete dítě do domácnosti se...

Jak správně prát tenisky v pračce, aby se nezničily ani boty...

Jedlá soda je dostupný a účinný pomocník v péči o psa či...

Jak jednoduše vyrobit trendy paletový nábytek na zahradu i do...

Nový trend vtrhl do českých měst, střešní včelaření je...