Rihanna pomáhala uklízet restauraci. S přáteli si tam užila večer i po zavíračce a tímto gestem asi chtěla projevit personálu vděk

Zahraniční 08. září 2022 | 12:52 — Pavla Krejčí
Rihanna ve čtvrtek večer přidala ruku k dílu a pomohla zaměstnancům michelinské restaurace Caviar Russe s úklidem. S přáteli si zde užila večer i po zavíračce a tímto gestem patrně chtěla projevit personálu vděk.
Rihanna pomáhala uklidit restauraci / Wikimedia Commons / SIGMA - Vimeo: Fenty Beauty by Rihanna / volný zdroje

Čerstvě úřadující maminka Rihanna vyrazila s přáteli do víru noci. Oblečena do pohodlných džín, nadměrného dresu No Limit Records a šperků Tiffany & Co. si užila noční New York. Zdroj řekl Page Six, že zpěvačka dorazila do kaviárového baru se skupinou šesti přítelkyň, které si užívaly šampaňské a sashimi do druhé hodiny ranní.

Zdroj z restaurace se prý svěřil, že krásná miliardářka neváhala zaměstnancům pomoci s úklidem. Skupina totiž požádala personál, aby restaurace zůstala otevřená i po zavírací době. Když večer skončil, zpěvačka byla „viděna, jak pomáhá číšníkům uklízet a zasouvat barové stoličky zpět na místo“. Rihannina blízká přítelkyně Melissa Forde pak sdílela několik snímků, které vypadaly, jako by byly pořízeny toho večera. 

Rihanna několik posledních týdnů pobývala v New Yorku. Od května, kdy se narodilo její první dítě, se několikrát objevila na veřejnosti. Nedávno byla vyfotografována, jak míří ruku v ruce s přítelem ASAP Rockym do nového klubu Richieho Akivy, který je pouze pro vybrané členy. Ti, kteří si na akci páru všímali, řekli, že působili „v pohodě a rozhodně šťastní“, a Rihanna prý vypadala úžasně.

Miliardářka zaujala svou smaragdově zelenou koženou minisukní a odpovídající hedvábnou košilí, kterou rozepnula tak, aby ukázala svou krajkovou černou podprsenku. Večer předtím byla viděna v mnohem pohodlnějším outfitu. Oblékla vintage fotbalový dres TLC a tenisky.

Ještě v květnu se tvrdilo, že zakladatelka Fenty Beauty plánovala vychovat své dítě na rodném Barbadosu. Chtěla svému dítěti umožnit uniknout ze světa showbyznysu. V té době zdroj uvedl: „Rihanna miluje Barbados a prožila tam krásné dětství. Chce svému dítěti dopřát stejnou zkušenost – pryč ze světa showbyznysu. Jak ona, tak Rockyho rodina sídlí na Barbadosu, takže se tam plánují za pár měsíců přestěhovat.“ 

 „Rihanna je naprosto nadšená. S ASAP Rockym mají velmi blízké pouto a Rihanna byla vždycky celkem tradiční," dodal zdroj. Zatím se však zdá, že stěhování na Barbados není v plánu.

 

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený badgalriri (@badgalriri)

 

Podle všeho je zpěvačka a podnikatelka i na mateřské pracovně vytížená. V červenci odhalila, že pracuje na řadě Fenty Hair. Nové vlasové produkty budou zahrnovat vlasové gumičky, mašle, sponky, stuhy, paruky, natáčky, jehlice, kartáče, hřebeny a další. Řasa Fenty Hair by byla dalším přírůstkem do zpěvaččiny značky Fenty, která již zahrnuje Fenty Skin, Savage x Fenty a Fenty Beauty. Psali jsme také: Salma Hayek oslavila narozeniny na lodi. V červených bikinách vypadá i v šestapadesáti letech úchvatně

Autorský článek, další zdroje: pagesix.com

Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Svět zasáhla smutná zpráva: Princezna Kate má rakovinu a podstupuje chemoterapii

Jaké jsou výhody běhu? Fakta a mýty o tomto sportu

Co můžete očekávat, když přivedete dítě do domácnosti se...

Jak správně prát tenisky v pračce, aby se nezničily ani boty...

Jedlá soda je dostupný a účinný pomocník v péči o psa či...

Jak jednoduše vyrobit trendy paletový nábytek na zahradu i do...

Nový trend vtrhl do českých měst, střešní včelaření je...