Popularita Meghan Markle v USA prudce stoupá. Body navíc si získala po posledním rozhovoru

Zahraniční 06. září 2022 | 10:32 — Pavla Krejčí
Zatímco v Británii nemohou Meghan Markle přijít na jméno, v USA se stává stále populárnější. Příznivé body si připsala především po nedávném kontroverzním rozhovoru pro magazín The Cut a po nové epizodě podcastu Archetypes.
Meghan Markle je v USA brána mnohem příznivěji / Depositphotos

Meghan Markle a princ Harry v poslední době patří mezi nejprobíranější pár po celém světě. Na jednom kontinentu jsou zavrhováni, na druhém jejich oblíbenost roste. Především vévodkyně vyvolává rozporuplné reakce. Po nedávném rozhovoru a nové epizodě jejího podcastu proběhl v USA výzkum, z něhož vyplývá, že Meghan nabírá na popularitě.

Více než dvě třetiny dotázaných Američanů uvedly, že mají o Meghan příznivější názor poté, co si vyslechly nové informace. Z dotázaných asi 40 % uvedlo, že o ní smýšlí příznivěji, a dalších 30 % uvedlo, že mnohem příznivěji. Jen 10 % uvedlo, že o ní smýšlí méně příznivě, a přibližně 20 % uvedlo, že svůj názor nezměnilo.

Meghan vyvolala odpor především v okamžiku, když se v rozhovoru srovnala s bývalým jihoafrickým prezidentem Nelsonem Mandelou. Tvrdila také, že byla nucena získat souhlas pro publikování příspěvků na sociálních sítích od královské domácnosti a musela pokračovat v pořádání akcí navzdory požáru v dětském pokoji jejího syna Archieho.

V rozhovoru pro The Cut zaznělo nespočet obvinění a pro mnohé i nespočet šokujících odhalení. Meghan tvrdila, že Harry neudržuje kontakt se svým otcem princem Charlesem.

Její poznámky však vzbudily nevoli ve Velké Británii. Někteří britští komentátoři se jejím poznámkám vysmívali, a jeden dokonce označil její rozhovor za „hrozbu královské rodině“.

Královský komentátor Richard Fitzwilliam promluvil o výzkumu: „Myslím, že je to mimořádný výsledek, protože rozhovor v The Cut byl hrozivý nebo jsem si myslel, že takový byl pro královskou rodinu."

„Ale určitě bych velmi důrazně odsoudil její zmínku o Nelsonu Mandelovi a jeho propuštění z vězení a že je to s ní spojeno v jakékoli souvislosti nebo kontextu."

 

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Meghan (@_meghanmarkle_belgique)

 

Richard dodal: „Nepřekvapuje mě, že by ji její obdivovatelé a fanoušci podporovali, protože má na Twitteru několik velmi ubohých následovníků."

Poté se zamyslel, že je na jednu stranu zajímavou osobností. „Je to Američanka a je jedinečná tím, že je bývalá herečka a rozvedená, a když se provdala do královské rodiny, připadalo mi to fantastické."

„Nyní jsem tímto výsledkem velmi překvapen, ale myslím, že má obdivovatele a fanoušky, protože je Američanka."

Podle průzkumu ji také 16 % lidí označilo za silnou a 14 % za okouzlující, zatímco 4 % lidí ji označily za tyrana. Psali jsme také: Salma Hayek oslavila narozeniny na lodi. V červených bikinách vypadá i v šestapadesáti letech úchvatně

Autorský článek, další zdroje: mirror.co.uk, Instagram 

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Úchvatné pláže, příznivé ceny, ale ještě mnohem více. Toto je pravé místo pro podzimní lenošení

Úchvatné pláže, příznivé ceny, ale ještě mnohem více....

Komplikace na hranicích. Co by měli turisté vědět, aby se...

Horská střediska řeší obří problémy. Bude se letos vůbec...

Nebe nad Evropou ukazuje, co se aktuálně děje v Rusku

Schází vám teplo? Vsaďte na destinaci, která je v...

Místa, která královna Alžběta II. milovala, se stala svědky...

Zavřít reklamu