Kdo s koho. Angelina Jolie neustále bojuje proti Bradu Pittovi

Zahraniční 19. srpna 2022 | 11:30 — Pavla Krejčí
Problémy rozvodem neskončily. Angelina Jolie na světlo znovu vytahuje incident na palubě soukromého letadla, který měl vést k jejímu odloučení s Bradem Pittem. Případem se dokonce měla zabývat FBI.
Angelina Jolie a Brad Pitt kdysi tvořili nejkrásnější pár Hollywoodu / Depositphotos

Podle webu People existuje zpráva FBI, v níž stojí, že Angelina Jolie anonymně začátkem tohoto roku podala žalobu. V dokumentech se podle herečky mluví o incidentu, který se stal během letu soukromým letadlem z Francie do Los Angeles 14. září 2016. Během něj měl Brad Pitt v opilosti vyhrožovat jí i jejich šesti dětem. Vyšetřování bylo ukončeno o dva měsíce později a nebylo vzneseno žádné obvinění. Jolie chtěla svým současným činem docílit toho, aby byly zveřejněny informace vztahující se právě k této události. 

Jolie tehdy obvinila Pitta z násilného chování a křiku, kterým vyděsil jejich děti. Obě strany hlásily zranění. Jolie rovněž tvrdila, že na soukromém letadle vznikla škoda ve výši 25 000 $.

Brad Pitt si myslí, že mu chce bývalá manželka ublížit tím, že zveřejní podrobnosti o dané hádce. Zdroj blízký Pittovi tvrdí, že exmanželé mají dokumenty ve vlastnictví šest let a Jolie pravděpodobně chtěla „oživit problém, který byl pro všechny bolestivý a byl vyřešen před šesti lety“.

Vyšetřovali to. Připravili materiály, společně to zkontrolovali a rozhodli se ho neobvinit," říká zdroj magazínu People.

„Jaké jsou motivace osoby, aby věnovala čas podání anonymní žádosti o svobodu přístupu k informacím o materiálech, které měla po léta? Je jen jedna: způsobit co největší bolest svému bývalému. Bude to škodlivé pro děti a celou rodinu, pokud se to zveřejní.“

Zdroj blízký Pittovi řekl: „Toto není faktický dokument. To je to, co tvrdila, že se stalo. Bylo to vyšetřováno a nebyla vznesena žádná obvinění. Je standardem, že podobné informace se nezveřejňují."

Pár byl kdysi miláčkem Hollywoodu a jen málokdo by si představil, že se rozejdou. K rozvodu nakonec oficiálně došlo v roce 2019. I po letech však mezi nimi zuří nekončící boj o opatrovnictví dětí. Jsou rodiči Maddoxe (21), Paxe (18), Zahary (17), Shiloh (16) a 14letých dvojčat Vivienne a Knoxe.

Zdroj dodává, že se Jolie snaží Pittovi cíleně ublížit. „Jedná se o nespočet pokusů mu ublížit. Zůstal prakticky úplně zticha, než aby uznal věci, které by mohl udělat lépe. K této otázce se nevyjadřoval, protože ví, že to je pro jeho děti to nejlepší, a tedy co je nejlepší pro všechny. Tento postoj si zachoval navzdory nikdy nekončícímu přívalu útoků a pokusů použít proti němu soudy."

 

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený ET NOW (@etnow)

 

Sama Jolie o podrobnostech leteckého incidentu nikdy veřejně nemluvila. Minulý rok promluvila pro The Guardian, kde se zamyslela nad svým rozvodem. „Nejsem ten typ člověka, který by bral svá rozhodnutí na lehkou váhu. Trvalo mi dlouho, než jsem se dopracovala do fáze, kdy jsem cítila, že se musím odloučit od otce svých dětí.“ Také zmínila, že „je toho hodně, co nemůže říct“, a chtěla, aby její rodina našla způsob, jak se pohnout vpřed včetně jejich otce.

V rozhovoru pro GQ Style z května 2017 Pitt řekl, že „je obtížné nechat některé věci oznámit na veřejnosti", protože by mohly být nesprávně vykládány, a také vyjádřil obavy o své děti.

Navzdory nepříjemným okolnostem Pitt čerpá pozitivní náladu ze své kariéry. Momentálně zářil ve filmu Bullet Train, jehož propagaci si náramně užíval.

Psali jsme také: Johnny Depp bude režírovat první film po 25 letech

Autorský článek, další zdroj: people.com

Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Bouřky mohou být nebezpečné. Proč byste měli vynechat sprchování a mytí nádobí během bouřky?

Jaké jsou výhody běhu? Fakta a mýty o tomto sportu

Co můžete očekávat, když přivedete dítě do domácnosti se...

Jak správně prát tenisky v pračce, aby se nezničily ani boty...

Jedlá soda je dostupný a účinný pomocník v péči o psa či...

Jak jednoduše vyrobit trendy paletový nábytek na zahradu i do...

Nový trend vtrhl do českých měst, střešní včelaření je...