Beyoncé a Jay-Z patří mezi celebritami k nejbohatším párům. Jejich majetek dosahuje téměř dvou miliard dolarů

Zahraniční 02. srpna 2022 | 14:47 — Pavla Krejčí
Beyoncé patří mezi nejznámější zpěvačky, o tom vypovídá i její jmění. Společně se svým přítelem Jay-Z patří mezi nejbohatší páry světa. Jejich majetek dosahuje téměř dvou miliard dolarů.
Beyoncé a Jay-Z patří mezi nejbohatší celebrity / Depositphotos

Asi nikoho nepřekvapí, že celosvětově úspěšná zpěvačka Beyoncé a stejně tak její známý přítel Jay-Z oplývají poměrně dost nabytým kontem. Vlastně patří mezi nejbohatší páry-celebrity. Jejich bohatství totiž dalece přesahuje jednu miliardu.

Beyoncé je ve své hudební kariéře opravdu úspěšná. Překonala rekord v počtu cen Grammy, když získala svou 28. trofej. Ani její přítel Jay nezaostává, má za sebou desítky let úspěšnou hudební i obchodní kariéru.

Jaké je čisté jmění Beyoncé a Jay-Z?

Jejich společné bohatství činí 1,8 miliardy dolarů. V červenci 2014 se stali prvním párem, který překonal kombinovanou miliardu dolarů. Beyoncé má na jejich čistém jmění podíl zhruba 500 milionů dolarů, zatímco Jay-Z přinesl 1 miliardu dolarů. S touto částkou tak patří mezi jedny z 10 nejmovitějších párů-celebrit. 

Na vlně úspěchů

V roce 2006 byli v časopisu TIME uvedeni na seznamu 100 nejvlivnějších lidí, který je shledával nejmocnějším párem.

Beyoncé a Jay-Z vlastní ve Spojených státech nemovitosti v hodnotě nejméně 150 milionů dolarů. Společně také vlastní soukromý ostrov na Bahamách za 4 miliony dolarů. Když Jay vystupuje, jeho koncerty vydělávají odhadem 1,5 milionů dolarů za noc, zatímco koncerty Beyoncé vydělávají přes 2 miliony dolarů. Průměrně za rok vydělají dohromady 100 milionů dolarů, které pocházejí z koncertů, prodeje desek a různého zboží, obchodních podniků a dalších.

Beyoncé v posledních dnech září s novým albem RENAISSANCE. Podle fanoušků i jiných hudebníků je to zpěvaččino nejlepší album.

 

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Beyoncé (@beyonce)

 

Soukromý život drží pod pokličkou 

O slavném páru je dobře známo, že detaily ze svého vztahu drží v přísné tajnosti. Setkali někdy kolem roku 2000, přesné datování je široké veřejnosti neznámé. V roce 2002 společně pracovali na písni "03 Bonnie & Clyde", která se objevila na albu Jaye. Ve videoklipu si pak Beyoncé zahrála jeho přítelkyni, čímž poprvé potvrdila veřejné spekulace o jejich vtahu. Později také spolupracovali na singlech "Crazy in Love" a "That's How You Like It"

Nakonec se vzali 4. dubna 2008. Svatba byla tajná a velmi nenápadná. Beyoncé formálně oznámila, že se stali manželi, když sdílela fotografii svého snubního prstenu Lorraine-Schwartz v hodnotě 5 milionů dolarů. Přestože se snaží na veřejnosti vystupovat jako ideální pár, přiznali, že jejich manželství není vůbec tak růžové a potýkají se s problémy. Jay-Z se totiž v roce 2016 veřejně přiznal k aféře. Psali jsme také: Gwyneth Paltrow není jen herečka, ale také podnikatelka. Často diskutuje o svém přístupu k zaměstnancům

Autorský článek, další zdroje: celebritynetworth.com

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Poznejte čarokrásné pláže Evropy, na kterých si fotografové podávají ruce

Poznejte čarokrásné pláže Evropy, na kterých si...

Covid se opět raketově šíří. Kde je situace nejhorší a...

Chorvatská kuchyně: poznejte místní speciality

Černá můra cestovatelů se vrací. Rozběhlá turistická...

Cigareta za tisíce a další nástrahy, kterým letos Češi...

Za co vás čeká v zahraničí tučná pokuta? Pozor na...

Zavřít reklamu