Selena Gomez se po 30. narozeninách zamýšlí nad posledním desetiletím. Zažila těžké i krásné chvíle, na které nikdy nezapomene

Zahraniční 28. července 2022 | 08:32 — Pavla Krejčí
Zpěvačka i herečka Selena Gomez před několika dny dosáhla významného milníku – oslavila třicáté narozeniny. Nyní se zamyslela, co jí poslední desetileté období přineslo. Bylo plné krásných, ale i nepříjemných událostí.
Selena Gomez oslavila 30. narozeniny / Depositphotos

Selena Gomez se po dosažení třiceti let ohlíží za posledním desetiletím svého života. Do podvědomí veřejnosti se zapsala už v pubertě jako zpěvačka a herečka. Hrála v mnoha seriálech vysílaných na Disney Chanell a vydala několik alb. A přestože si prošla těžkým období, které strávila v léčebně, fanoušci po celou dobu stáli věrně při ní.

Kulatého milníku dosáhla 22. července a od té doby se zamýšlí nad svým životem. Shrnula poslední desetiletí a v příspěvku na svém Instagramu přiznala, že jakmile oslavy jejích narozenin utichly, konečně „měla chvíli na to, aby dohnala své myšlenky“.

„Moje období po dvacítce bylo krkolomnou cestou – zažila jsem dobré, těžké i krásné chvíle, na které nikdy nezapomenu,“ napsala k černobílému portrétu. „Každá z nich mě zformovala do osoby, kterou jsem dnes."

„Jsem někdo, kdo se stále učí, ale je si jistější v tom, na čem mu záleží a co chce," pokračovala Gomez. „Někdo, kdo je vděčný za každý jednotlivý dar a každou lekci během této cesty. Kráčím vpřed povzbuzena tolika silnými, posilujícími lidmi, kteří jsou kolem mě. Chci se ze všech sil snažit vzít to krásné a bolestné jedno po druhém a chci, ať tohle všechno ze mě udělá to nejlepší, čím mohu být pro sebe/ostatní/vás."

Mohu říct, že se mi začíná opravdu líbit 30," dodala a závěrem vyjádřila vděčnost přátelům. „Moc vám děkuji, že jste součástí mého života, tady je další desetiletí! Miluji vás všechny uvnitř i navenek tak moc, až to bolí!"

Gomez strávila své narozeniny s přáteli a na fotografiích, které zveřejnila, je k vidění s Taylor Swift. „30, praštěný a hodný," napsala Gomez v titulku příspěvku. Selena také na svém Instagram Story poděkovala fanouškům za přání k narozeninám. „Moc vám děkuji za všechnu lásku k narozeninám!!" 

Pokračovala: „V letošním roce je mým největším přáním sehnat dary do fondu Rare Impact Fund na podporu duševního zdraví. Společně můžeme snížit stigma spojené s duševním zdravím a zlepšit přístup ke zdrojům."

"Moc vás miluji!" dodala Gomez.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Selena Gomez (@selenagomez)

V lednu Gomez promluvila o svých nadcházejících narozeninách a prozradila, jak smýšlela během dospívání. „Miluji stárnutí," řekla. „Když jsem byla mladší, bála jsem se toho a myslela jsem si, že bude můj život vypadat jinak. Ale teď si říkám: 'Wow, tohle jsem nikdy nečekala a nemůžu být nadšenější."

A dodala: „Přestala jsem se starat o to, co lidé říkají, a je to úžasné."

Selena Gomez se po těžkém období konečně vrací na obrazovky a nyní září po boku hvězd Steva Martina a Martina Shorta v druhé sezóně seriálu Jen vraždy v budově.

Psali jsme také: Margot Robbie se díky filmu Barbie stala nejlépe placenou herečkou v Hollywoodu

Autorský článek, další zdroj: people.com, Instagram

Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Jak dopadla hvězda středoškolských filmů? Amanda Bynes sekla s drogami a učí se na kosmetičku

Jak správně uskladnit hlávky zelí, aby neoschly a uchovaly si...

Vyrobit si přírodní podzimní dušičkovou výzdobu na hrob...

Jak povzbudit k životu usychající vřes. Stačí dvě lžíce...

Nevhodné stanoviště, malá jáma, chybějící opora a další...

Jak využít spadané listí na zahradě. Vyrobte si z něj...

Chraňte v říjnu jabloně před škůdci a chorobami. Postřik...

Zavřít reklamu