Sexy diva Jennifer Lopez ohromila fanoušky. Svlékla se úplně donaha

Zahraniční 27. července 2022 | 14:43 — Pavla Krejčí
Zatímco si Jennifer Lopez užívala romantickou Paříž s manželem Benem Affleckem, byla mezitím na trh uvedena její nová řada péče o pleť s názvem JLo Body. Na fotografiích, které byly nafoceny k této příležitosti i k jejím 53. narozeninám, pózuje zcela nahá. A vypadá opravdu fantasticky.
Jennifer Lopez ukázala dokonalé tělo / Depositphotos

Jennifer Lopez ví, jak zaujmout. O víkendu uvedla na trh nový produkt v péči o tělo, který je prý „cíleným balzámem na hýždě“. Událost spojila se svými 53. narozeninami a k této příležitosti sdílela fotografie, na nichž pózuje zcela nahá.

Zpěvačka se minulý rok rozhodla zabrousit do kosmetiky a vydala vlastní produkty na péči o pleť s názvem JLo Beauty. Nyní sortiment rozšířila na celé tělo a představila novou řadu JLo Body.

V den svých narozenin oznámila fanouškům, že debutovým produktem této řady bude tělový balzám Firm + Flaunt Targeted Booty Balm. Produkt slibuje, že „viditelně zpevní a zhydratuje pokožku a pomůže vylepšit vzhled strií, aby pokožka vypadala hladší a rafinovanější."

Během focení fotografií ke kampani vzniklo několik zajímavých snímků. Na jednom z nich předvádí nový produkt, na dalším se zcela nahá opírala o stoličku.

Když o víkendu na Instagramu oznámila, že byl do prodeje uveden zcela nový produkt, okomentovala příspěvek těmito slovy: „Veškerou péči a pozornost věnujeme svému obličeji, ale někdy zanedbáváme tělo."

Dále poznamenala: „Bylo pro mě důležité vytvořit rutinu péče o pleť i pro tělo, která by uspokojila jeho specifické a jedinečné potřeby. Začali jsme se zadečkem."

 

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Jennifer Lopez (@jlo)

 

Lopez v rozhovoru s webem People řekla, že produkt byl vyroben ve spolupráci s vědci: „Ve spolupráci s vědci jsme zjistili, že opravdu zlepšuje vzhled pokožky." Také dodala, že spotřebitelé vyžadují produkty cílené na konkrétní oblast těla.

A přestože byl krém propagován jako "balzám na hýždě", bylo uvedeno, že produkt lze aplikovat i na jiná místa na těle, u kterých si zákazník přeje „viditelné zpevnění".

 

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Jennifer Lopez (@jlo)

 

Během rozhovoru Lopez také promluvila o stárnutí. Prozradila, že její osobní mantrou bylo spojení „krása nemá datum spotřeby“. Dodala, že pracuje v branži, „kde je oslavováno mládí a lidé se o tom v určitou dobu snaží psát, zejména ženy“.

Zamyslela se nad vlastním dospíváním: „Když jsem vyrůstala, vzhlížela jsem k lidem jako Diana Ross, Cher a Tina Turner. Bylo jim kolem 50 let a byly krásné a tehdy si skoro přišly na své," řekla.

Psali jsme také: Sharon Stone sdílela fotografii s odhalenými vnadami. Ve svých 64 letech se pyšní dokonalými ňadry

Autorský článek, další zdroj: mirror.co.uk, Instagram

Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Svět zasáhla smutná zpráva: Princezna Kate má rakovinu a podstupuje chemoterapii

Jaké jsou výhody běhu? Fakta a mýty o tomto sportu

Co můžete očekávat, když přivedete dítě do domácnosti se...

Jak správně prát tenisky v pračce, aby se nezničily ani boty...

Jedlá soda je dostupný a účinný pomocník v péči o psa či...

Jak jednoduše vyrobit trendy paletový nábytek na zahradu i do...

Nový trend vtrhl do českých měst, střešní včelaření je...