Jennifer Lopez a Ben Affleck se vzali v Las Vegas. Lásku završili soukromým obřadem

Zahraniční 18. července 2022 | 13:43 — Pavla Krejčí
Po dvaceti letech konečně našli štěstí. Jennifer Lopez prozradila, že se o víkendu provdala za Bena Afflecka. Na obřad oblékla šaty, které pochází od libanonského návrháře.
Šťastný pár Jennifer Lopez a Ben Affleck / Depositphotos

Po dvaceti letech našli štěstí

Po mnoha letech a neúspěšných románcích jeden z nejslavnějších párů světa, Jennifer Lopez a Ben Affleck, konečně našli šťastný konec. O víkendu se vzali v Las Vegas při malém a soukromém obřadu.

Lopez si oblékla nepřehlédnutelné svatební šaty od návrháře Zuhaira Murada. Byly tvořené bílou krajku, vynikaly korzetovým živůtkem a odhalenými rameny. Zpěvačka vzhled doplnila závojem s krajkovým lemem. Po obřadu vyměnila róbu za jednoduché bílé šaty, které má ve svém šatníku už několik let. Affleck oblékl bílý smoking s černým motýlkem a černými kalhotami.

Zpěvačka ve svém zpravodaji On The JLo popsala událost jako „nejlepší noc všech dob“ a uvedla, že jejich děti byly „nejlepšími svědky“. Na konci se podepsala novým jménem: "S láskou, paní Jennifer Lynn Affleck".

Dále ve svém newsletteru napsala: „Dokázali jsme to. Láska je krásná. Láska je laskavá. A ukázalo se, že láska je trpělivá. Dvacet let trpělivá."

Ráno po svatbě Lopez na Instagramu zveřejnila snímek z postele, kde ji lze vidět bez make-upu a s elegantním svatebním prstenem na ruce.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Wedding Style and Fashion (@weddingspaparazzi)

Na starou lásku se nezapomíná

Lopez a Affleck spolu začali chodit v červenci 2002 a zasnoubili se v listopadu téhož roku. Kvůli nátlaku médií však svatbu odložili. Znovu se spojili minulý rok a jen tři měsíce od oznámení zasnoubení proběhla svatba.

Když došlo k zasnoubení, Lopez ukázala svůj prsten se zeleným diamantem. „Zelená byla vždy moje šťastná barva a odteď bude navždy. Jsme dva opravdu šťastní lidé. kteří dostali druhou šanci na skutečnou lásku."

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený InStyle Deutschland (@instylegermany)

Lopez v únoru 2022 promluvila pro web People o tom, čím se jejich spojení nyní liší od stavu před lety: „Jsme teď starší, jsme chytřejší, máme více zkušeností, jsme na různých místech v našem životě, teď máme děti a musíme si být těchto věcí velmi vědomi."

Zpěvačka a herečka má 14letá dvojčata Emme a Maxe s bývalým manželem Marcem Anthonym, zatímco Affleck je trojnásobným otcem. Děti pocházejí z manželství s herečkou Jennifer Garner - Violet (16), Seraphina (13) a Samuel (10).

„Je to krásný výsledek. Stalo se to v období našich životů, kdy se můžeme opravdu navzájem oceňovat a oslavovat a respektovat jeden druhého," řekla dále Lopez. „Vždycky jsme to dělali, ale ještě víc si toho vážíme, protože víme, že vás život může zavést různými směry." Psali jsme také: Jennifer Lopez přiznala, že po panickém záchvatu změnila svůj život

Autorský článek, další zdroje: marca.com, people.com, Instagram

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Poznejte čarokrásné pláže Evropy, na kterých si fotografové podávají ruce

Poznejte čarokrásné pláže Evropy, na kterých si...

Covid se opět raketově šíří. Kde je situace nejhorší a...

Chorvatská kuchyně: poznejte místní speciality

Černá můra cestovatelů se vrací. Rozběhlá turistická...

Cigareta za tisíce a další nástrahy, kterým letos Češi...

Za co vás čeká v zahraničí tučná pokuta? Pozor na...

Zavřít reklamu